Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Zavarna, ha az exed a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha az exed a volt kollégáddal jönne össze?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem zavarna, örülnék hogy megszabadultam attól a r*b*nctól.
2019. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy lezárt dolog engem nem zavarna.
2019. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki a túrót érdekel a volt párom, meg a volt kollégám szerelmi élete? Kétlem, hogy egyáltalán eljutna hozzám az infó.... de ha mégis, akkor se reagálnék semmit.
2019. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-ből egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot, a volt kollégák közül sem sokkal, szóval lehet, hogy nem is tudnék róla.
2019. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi közöm hozzá.
2019. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekel, mit kezd az életével bármelyik exem, már rég túl vagyok rajtuk, nem gondolok rájuk. Volt kollégák közül is csak kevéssel tartom a kapcsolatot, sanszos, hogy el se jutna hozzám az információ.
2019. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, nem lennék rájuk kíváncsi.
2019. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már miért zavarna...? Jelenlegi kollégával még lenne is némi értelme a kérdésnek, bár az én lelki békémet az sem befolyásolná...
2019. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy akivel utánam osszejott, ő még a kollégám volt. Engem speciel zavart, hogy onnan eszik, ahova szrik. Nem csak emiatt, de elmentem máshova dolgozni.
2019. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én is ezt szoktam mondani. Engem speciel akkor zavarna, ha jelenlegi kollégáról lenne szó, és végig kéne néznem. Ha nem látnám, nem fájna.

Amúgy így is elég sok dolgot elviselek naponta, ami rosszul esik. Csak sajnos a munka az munka, erősnek kell maradni.

2019. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!