Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, titeket zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, titeket zavarna, ha a mostani barátnőtök az exével találkozna?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel együtt élünk külföldön már 2 éve. Nagyon gyönyörű lány, látom az utcán is hogy kb nincs olyan férfi, aki ne bámulná meg, csorog a nyáluk utána. Emellett még intelligens, vicces és kedves is, úgyhogy kívánni se tudnék nála jobbat, teljesen oda vagyok érte. 1 dolog viszont nagyon zavar.. mégpedig az, hogy az első exével folyamatosan írogat Messengeren. Én vagyok a 3. barátja, akivel másodiknak jött össze, azzal sosem beszél, csak az első exével. Már amikor megismerkedtünk, akkor is beszélgetett vele, úgyhogy ez nem egy újkeletű dolog. Mégis zavar, pedig tudom, hogy semmi olyanról nincs szó és nem is csalna meg, ez biztos. Mivel külföldön élünk, ezért csak pár havonta járunk haza, úgyhogy ilyen félévente-évente egyszer biztosan találkozik ezzel a sráccal. Mint már írtam, teljesen megbízom a barátnőmben és nem is korlátozom le, csak szerintem az nem normális, hogy valaki éveken keresztül ilyen jóban legyen az exével. Ő azt mondja, hogy ez azért van, mert nagyon jó barátok voltak az elején, aztán egymásba szerettek és összejöttek. Másfél évet voltak együtt és már 4 éve szakítottak. Nagyjából 3 éve folyamatosan dumálnak. A srácnak most nincs barátnője, de nem hinném hogy az enyémre fájna a foga, nem véletlen mentek szét (nagyon különböztek). Mi több mint 2 éve vagyunk együtt, és ezenkívül semmi más problémám nincs.. Mielőtt valaki kérdezné, azért is vagyok abban biztos, hogy nem csalna meg, mert a baráti köre, meg főképp közös ismerősök is állítják, hogy nagyon megbízható és hűséges lány, sosem csalt meg senkit, ő az a fajta aki 100x előbb szakít. A személyisége pedig a főindok, mert ő tényleg olyan, hogy kertelés nélkül az arcodba mondja az igazságot, mégha az kellemetlen is. Sokaknak ez nem is tetszik, de ez most lényegtelen a kérdés szempontjából. Valahogy mégis zavar a tudat, hogy az exével találkozik (pont a napokban, innen jutott eszembe a kérdés), de emiatt én lennék a szűklátókörű?

Lehet csak én vagyok hülye és teljesen rosszul látom a dolgokat, ezért is érdekelne mások véleménye. Titeket ez nem zavarna srácok?


2019. aug. 21. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen, te látod rosszul a dolgokat.


Két lehetőség van.

1.) nem csal meg -> nincs min agyalni

2.) megcsal -> nincs min agyalni

2019. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 lehet igazad van, csak én ilyet még sosem láttam, hogy valaki ennyi időn keresztül jóban legyen az exével.:/ Talán azért zavar a legjobban, mert attól félek, hogy visszaszeret belé és velem meg szakít.
2019. aug. 21. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 - Én is tartottam huzamosabb ideig 1 exemmel a kapcsolatot. Amikor nem volt senkim, akkor dugtunk. Amikor valamelyikünknek kapcsolata volt, akkor nem.
2019. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Hogy beszélnek néha, szerintem tök normális. Hogy találkozgatnak szervezetten, az szerintem nem az.

33/f

2019. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha tényleg barátok voltak a kapcsolat előtt akkor nem aggódnám túl a beszélgetést, a nagy ritkán előforduló találkozást is elviselném, persze bizonyos keretek között. Ottalvós, lerészegedős cuccról szó sem lehet.


Az exemmel két éve szakítottunk és kisebb-nagyobb kihagyásokkal napi szinten beszélgetünk. Mi a kapcsolat előtt másfél évig legjobb barátok voltunk, habár párként nem működünk és jövöben sem működnénk, barátnak egész jók vagyunk.


Mondjuk az is igaz, hogy ha az én következö barátnőm beszélgetne ilyen intenzíven az exével ahogy én teszem most, nem hiszem, hogy együtt maradnánk.


22F

2019. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, hogy nőként válaszolok a másik oldalról :)Én is gyakran "beszélek" az egyik exemmel. Ha valami jó témába kezdünk, akkor van olyan, hogy minden nap. Néha kimarad egy hét, de évek óta nagyon jóban vagyunk.

Néha húzzuk egymást, de soha nem jutott eszünkbe, hogy újra összejöhetnénk. Nagyon hiányozna, ha elveszíteném a barátságát valamelyikőnk párjának a féltékenysége miatt. Mindketten házasok vagyunk, de szerencsére nincs ilyen probléma.

Szerintem ne problémázz ezen. Oszd meg a barátnőddel a félelmedet, kérd meg, hogy meséljen róla. Beszélgessetek arról, hogy miről volt szó, érdeklődj a barátságuk felől.

Az, hogy féltékenységből arra kéred, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot (írtad, hogy nem szeretnél ilyet)az nagyon rossz ötlet. Ha a barátnőd egy őszinte lány, akkor mesélni fog róla és nem fog kétségek között hagyni. Ne magadban őrlődj!

2019. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Igen, zavarna. Miért találkozna az exevel? Fél évente, évente megdugja? Az kemény. Egyszer majd haza költöztök, akkor dob téged.
2019. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Volt egy ilyen párom. Pár hónapig voltam vele, mindig az exével hasonlított össze, hogy vele ilyen meg olyan jó volt a szex, mert mennyire több volt az önbizalma. Annyira nyomta a dolgot a nő, hogy újra ráírt a volt párjára, mikor az ismét szingli lett és újra összejöttek. Óvakodj az ilyen nőtől aki felhozza az exet 1 nél többször magától.
2019. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, ment a zöld.

Uccsó, szerencsére nekem egyszer sem hozta fel semmiben (eddig), remélem ez így is marad.

2019. aug. 21. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!