Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki szakít 1-2-3 hónapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szakít 1-2-3 hónapon belül, akkor nem is szerette igazán a párját?

Figyelt kérdés
Ki tudnak mélyebb érzések alakulni ennyi idő alatt?

2019. szept. 16. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Baratommal kezdtük igy ill hasonloan.

Erdekes modon mindig kb 3 naponta akart talalkozni. Eleinte nem tudtam mennyire vesz komolyan. Az elejèn össze sem akart velem jönni csak mikor megtudta hogy jo munkahelyem van(en vagyok a nö),szoval valami tingli tangli csajnak nezhetett de a munkam miatt valamiert atfordult abba hogy tisztelni kezdett es nyitni felém.


De bennem maradt az az erzes hogy nem vagyok neki annyira fontos mint ö nekem.es lehet több vasat is tart a tüzben de mivel kapcsolat elejen vagyunk ugy gondoltam nem kerhetem szamon nem kerdezhetek erre rà, hogy nezne màr ki hogy feltekenykedek. Kiköröttem magamban 3 honapot hogy addig okes ha hezital de utana màr nem fogadom el.

Az idö teltével bemutatott a csaladnak haveroknak egyre több progik lettek szinte félig együtt eltünk nala vàrtam haza meg ilyesmik.


Ahogy letelt a 3 honap beleneztem az elözmenyeibe es tele volt tarskeresös csajok adatlapjaval.

Ezen majdnem szakitottunk de ö nem akarta mindenhonnan törölte magàt es tisztalappal akart ujra inditani.

En belementem.


Nem kellett volna.

Elvett par évet az eletemböl hogy vegig azt ereztem hogy kevesbe vagyok fontos neki es momdvacsinalt indokkal ki is dobott egyszer csak ugy mikor jol ment neki a szekér. Azaz talpraallt megalapozta az életét es uj nö uj kocsi kellett

2019. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

1.vagyok.

Szoval szerintrem ha vki 1-3 honapon belül szakit abban legalabb van annyi hogy szakit!en megköszönnem a korrektségét!!

2019. szept. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakivel egymásra kattanunk, akkor 3 hónaposan a leglángolóbb a szerelem. Ha nem, akkor jobb is szakítani.
2019. szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatok első néhány hónapja a “próbaverzió”, momdhatni a párkapcsolati próbaidő. Ha eleve párkeresési szándékkal ismerkedtetetek meg, akkor ez az idő, amit leírtál, kb arra elég, hogy eldöntsd van-e értelme továbbvinni az ismerkedést, vagy sem. Ennyi idő alatt pont annyira ismered meg, hogy a legalapabb személyiségvonásai alapján tudd, hogy együtt tudnál-e élni vele vagz sem. Szerelemről szerintem itt még szó sincs, legfeljebb fellángolásról, ha egyáltalán, bár tipikusan a fellángolás is kialszik pár hónap alatt, ha nincs mi támogassa.
2019. szept. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, johetnek meg tapasztalatok is :)
2019. szept. 16. 07:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fellángolás volt csak. Az exem nagyon lelkes volt ,mikor megismert és nagyon "szerelmes", aztán amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen ment. Fél évig volt velem, de már három hónap után ki akart dobni.

Elképzelt valamit, ami talán nem is én vagyok , és mikor tisztult a kép már nem kellettem.

Egy honap múlva már mással volt. :D

2019. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3-assal egyet értek.


Az kiderül 3 hónap alatt, hogy működni fog e , vagy inkább hagyjuk az egészet.

2019. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki sem alakult nála, van ilyen.
2019. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!