Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van Itt olyan, aki szerette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Itt olyan, aki szerette a párját, mégis inkább a szakítás mellett döntött, mert nem úgy bántak vele, ahogy kellene?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem.. távkapcsolatban vagyok párommal 7 hónapja. Utóbbi időben sokat stresszel. Sok a problémája, zűrös élete volt. Sokszor nekem esik telefonban, szinte mindene felhúzza magát. Utóbbi időben az lett a heppje, hogy nem igazán akar beszélgetni. Ma délután beszeltünk 2 percet, aztán ment dolgára. Mondta este beszélünk majd. Este 11kor írt, hogy fáradt, megy aludni. Ez megy napok óta. Ha meg felhívom, nekem esik, hogy miért hívom fel ha fáradt és nincs kedve beszélgetni. Mondtam neki nem kell ám este 11kor beszélni, nyugodtan beszélhetünk 7-8 óra körül is.. le lettem hordva mindennek. Őszinte leszek, ez nekem nagyon fáj. Mindenkire van ideje, rám nincs? Én alá írom, az ember fáradt. De könyörgöm én vagyok a párja és engem kerül a legjobban. Megfordult a fejemben, hogy véget kellene ennek vetni.. Vagy legyek még türelmes? Lehet csak tényleg rossz napjai vannak? Abszolút nem érzem magam megbecsülve.
2018. júl. 4. 04:01
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Mondd el neki ezt. Ha nem érti, vess végat neki.


41/F

2018. júl. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Párom külföldön dolgozik,s olyan sokat túlórázik,hogy ki tudjak mellé menni lakni,hogy csak chaten van ideje néha rám írni valamit meg megírni mennyire szeret. Ha meg nem dolgozik akkor meg a haverjaival van az ottani kocsmában vagy a haverjánál így néha-néha videó chatelünk is ,de csak ha van felesleges 1 órája rám ami hetente 1x van vagy nincs mert mégsem poshadhat otthon a szobájában így kimozdul inkább,de attól még ugyanúgy szeret. Ezért minden nap bebiztosítom,hogy mennyire őszíntén szeretem,így nem kell aggodnia,még akkor sem ha mondjuk egy két napig nem írna mert a munka mellett vannak programjai. Maximum karácsonykor szeretnénk össze költözni és addig mind a ketten gyűjtünk rá.

24N

2018. júl. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi is a 7honap alatt tenylegesen kb 3-4szer talalkoztunk,de minden este cset,minden este feltekenykedett,ellenorzott,szova tette h mi nem esik jol neki,alap esetben egy kiegyensulyozott normalis no vagyok,de idegroncs lettem,napkozben is sirtam. Egy ponton tul eleg volt h neki semmi sem jo es szakitottam. Barmennyire is rajongasig szerettem,merhetetlen megkonnyebbules volt h vege az atszenvedett esteknek, 2honap mulva pedig megismertrm egy vidam normalis pasit:) hozzateszem az elsovel osszesodrodtunk egy focimeccsen kulfoldon 11evvel kesobb es ugyanugy remegett a gyomrom es a labaim, de meg igy sem ert annyit. Nagyon szerettem, de onzonek kell lenni ilyen esetekben. Nem vagy megbecsulve. Innentol te dontod el h szerinted te mit erdemelsz.
2018. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Tudnék én is beszélni ilyenekről a másik oldalról:D

A folytonos ígérgetések, be nem tartott ígéretek, viselkedés... valahogy nem jött át. Bármit csináltam, mondtam abba bele tudott kötni.

Pl itt sok lánynak az zavar hogy a párja féltékeny. Én egyáltalán nem voltam az, erre ez volt a baj. (Nem néztem bele se laptopba, se telóba se facebookba semmibe)


Jó persze nem vagyok tökéletes elismerem, de olyanokba tudott belekötni, ami szerintem alap dolog hogy nincs, vagy mondhatnánk már már mondvacsináltnak indokok, amellett hogy rengeteg ígéret csak ígéret maradt sok időn keresztül.

2018. júl. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Hasonló okokból lett vége, meg mert én haladni akartam a kapcsolattal. Ezt mond meg neki és ha vitatkozik meg ahelyett, hogy azt mondana szeret es megprobal valtoztatni még neki áll majd feljebb akkor köszönj el tőle.
2018. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Ebben az esetben azt kell csak észrevenned, hogy nincs is kapcsolatod. Mert ez nem az.

A távolság nem akadály, hogy legalább egy-egy sort tudjon írni, és 10 percet szánjon rád.

Fizikailag sincs melletted, érzelmileg se, nincs kommunikáció, nem is tartja veled a kapcsolatot, csak bestoppolt, hogy te vagy a csaja, ő meg addig ki tudja mit csinál.

Annyi változik, ha kidobod, hogy nincs hiszti, amiért keresni merted.

2018. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem távkapcsolat volt, együtt is éltünk. Az elején minden szép/jó, kb fél évig. A haverokkal meg az unokatesóval nem tudtam versenyezni. Állandóan legyen nálunk a buli, mert a többiek otthon anyuval laknak. Majdnem mindíg mindent mi fizettünk. Soha senki nem maradt takarítani, de a házat végighányni jó volt. Mindezt suli meg munka mellett. Ha bármi konfliktus volt, mindíg a haverok voltak a fontosak,azok akik soha nem mozdították meg felé a seggüket, csak ha ingyen buli volt, vagy tőlünk kellett kölcsön kérni. Átköltöztünk apóshoz, onnan meg még két helyre, mire kikötöttünk unokatesójánál. Nem tetszett neki, hogy nem volt megengedve az állandó buli ezeken a helyeken.


Aztán jött a mélyrepülés. Nulla magánélet, és az a kevés pedig rendszerint elmaradt, mert fontosabb volt xbox az uncsival. Volt egy motorunk, nagyon szerettük, aztán el kellett adni, mert adósságot csinált az uncsi. Vett fel neki hitelt is. Aztán amikor közöltem, hogy ez így nem jó, akkor megkérte a kezem, és mivel aznap este bulizni akart a helyettem töltött idő helyett, kitalálta, hogy jöhetne a baba. Amíg ezen sokkoltam, lelépett. Aztán elkezdett a haverja barátnőjével suttyomba beszélni. Összemelegedtek. Utána megcsalt a főnökével. Folyamatosan spóroltam, hogy újra függetlenek lehessünk ennek ellenére, hátha akkor megint jó lesz. Amikor a kaució és egy havi albérlet pénzünk árát, amit az én fizetésemből raktam el, odaadta az uncsinak, feladtam. 2 év után vége lett. Szakításnál még esedezett, ígérgetett, de bennem meghalt iránta minden.

Mindennél jobban szerettem azt az énjét, aki néha előbukkant, akibe beleszerettem, de ennyi sz.rt én se tudtam tovább tűrni. Szerintem még így is túl sokat viseltem el.

2018. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsolna001 válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok :) Örülj annak, hogy ti még kommunikáltok! :)
2018. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!