Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon miért? Miért nem szakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért? Miért nem szakit? Miért csak ígérgeti? Szeret, és reménykedik benne, hogy hátha megváltozom?

Figyelt kérdés

A páromtól már a sokadik, , utolsó - utolsó " esélyt kapom. Folyton mondogatja, hogy most már nincs több lövésem, ez az utsó, ne játszam el, de valahogy mégse lesz az utolsó, mert mindig ad újabbat, és újabbat.



Megelőzném a trollokat: Nem, nem a szex miatt van velem!

Nem csal meg!

Stb...stb...


2019. szept. 24. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Mit csinálsz, ami miatt szakítania kellene veled? Amúgy igen. Szeret és reménykedik benne, hogy észhez térsz, felnősz, változol magad miatt, vagy miatta. Hidd el, egyszer tényleg betelik a pohár és meg fogsz lepődni, hogy egyik napról a másikra lapátra tesz.

Amúgy miért nem szakítasz te?

2019. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem akar szakítani veled csak próbál rád hatással lenne valahogy. De ha látja, hogy tèged nen hatna meg, hogyha elhagyna mert szarsz változtatni akkor előbb utóbb megunja ès tènyleg elhagy.
2019. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Nem èrtelek. Ha szakítani akarsz, akkor mièrt nem teszed meg? Ha még nem, akkor mièrt nem változtatsz? Azèrt mert már többször kaptál utolsó esèlyt, nem jelenti, hogy vègtelen lehetősèged van.

Egyenlőre csak üres fenyegetès, amivel próbál változásra bírni, de előbb utóbb megunja, ès kiábrándul.

Èn is voltam hasonló helyzetben mint a párod. Mondjuk nem fenyegetőztek szállítással, csak magamban adtam újabb esèlyeket ès remènykedtem. Aztán már azon kaptam magam, hogy jót nem is èrdekel már...

2019. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz jobb jelölt a láthatáron, tuti repülsz.
2019. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!