Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a sok gyönyörű nő miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a sok gyönyörű nő miben reménykedik a Tinderen?

Figyelt kérdés
Mert hogy mindegyik fejeben az “izaura tv “ megy, de a valóságban talán ha a 10%-nak lesz bármilyen kapcsolata, mert olyan “ férfiak” vannak fent hogy kb sírni lehet rajtuk. Magyarán a női kereslet és férfi kínálat köszönő viszonyba se van. Mint a svájci és magyar életszínvonal ...

2019. júl. 4. 09:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Milyen sok gyönyörű nő? 😂 Elenyésző a jó nők száma ott is, és általában kiderül, hogy már hónapok óta nem használják, kapcsolatban vannak. Ez az egyik. A másik meg, hogy mégis hogyan hasonlítod össze objektíven, hogy milyen a kínálat mindkét oldalon? Talán biszexuális vagy? Igazából még akkor sem kapsz pontos képet.

P.S. Svájci átlagfizetést keresek itthon 😘

2019. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem'tom miből vetted ezt a tíz százalékot. Egyáltalán nem ismered mindet, ne legyél ilyen keserű.
2019. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Oda azért általában nem kapcsolat reményében mennek az emberek. Miben reménykednek? Gondolod, ők nem akarnak dugni?
2019. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1 bocs Mr. Tökély


#2 csak egy tipp volt, valóban nem ismerem mindet, de sokkal több nem lehet...


#3 lehet hogy csak dugni akarnak bár a legtöbbnek az a bemutatkozója higy komoly kapcsolatot keres. De ha mégsem akkor is a szex kapcsolat hoz se olyan kaliberű srácokat keresnek akik ott fent vannak ( nagy többségbe tisztelet a kivételeknek) lehet hogy csak dugni akarnak de kivel? Szintén előjön a kérdés hogy miben reménykednek ?

Amúgy én nem hiszem hogy csak azért vannak fent , mert olyan nők kb 5 perc alatt találnának szex partnert az életben , sőt biztos hogy van is nekik. De ha nem lenne se feküdnének össze olyanokkal akik fent vannak

2019. júl. 4. 10:01
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Fordítok:

Pártalálás végett feltette magát a gyönyörű nő a Tinderre, ahol hatalmas a konkurencia. Alig akad olyan férfi, aki megfelelne szerény igényeinek. Aki pedig mégis megfelelne fizikai korátai ( 1 hónapban nem akar 1 barátnőnél többel foglalkozni ) nem áll vele szóba. A másik 99% nála nem játszik, mivel ő megérdemli Top AlfaHímet.

2019. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
2019. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 😅😅😅
2019. júl. 4. 10:32
 8/23 A kérdező kommentje:
#5 kb én is látom, ezért is kérdezem hogy miben reménykednek?
2019. júl. 4. 10:33
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Hát én nem tudom, ugyanarról a Tinderről beszélünk-e, de ha igen, akkor a "gyönyörű nő" definíciója számunkra merőben eltér.


Épp az előbb néztem fel, kb. 200 nőt lapoztam ott végig, és megdöbbentem, mert míg az utcán átlag öt elsétáló csajból látok olyat, akit azonnal kedvem lenne megismerni közelebbről, a Tinderen lévő felhozatal egész katasztrófa. A nagy részük agyonrúzsozott, kiszedett szemöldökű, vidéki TESCO pénztáros, vagy szoláriumban lekozmált, szilikonmellű, undok fejű pláza-töltelék, vagy reménytelenül unalmas, átlagos tekintetű, bambán vigyorgó háziasszony, és még sorolhatnék pár hasonló kategóriát. A képeket nézve elegy a kedvem a nőktől.


Rejély, hol láttál itt gyönyörű nőt.

2019. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó pasik Tinderen, sőt nekem szinte csak jó pasikat dob fel, szoktunk is röhögni a barátnőmmel, hogy biztos egész nap valahol bújkálnak, mert az utcán nem látni őket🤣
2019. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!