Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eljött a szakítás ideje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljött a szakítás ideje?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, de egyre több dolog idegesít vele kapcsolatban. Mindig felhoztam neki, megbeszéltük, de azután jött egy újabb probléma, amit felfedeztem.

Hetente a hétvégét együtt töltjük, de én nem kívánom a szexet vele, jól csinálja, de már nem vágyom rá.

A legnagyobb baj, az, az, hogy szerintem semmit sem sejt ezzel kapcsolatban, csak úgy elvan és nagyon félek, hogy a szakításra egyáltalán nem is gondolt. Ha pedig megmondom neki, hogy nem vagyok már szerelmes és nem kívánom nagyon rosszul fogja érinteni.

Nem tudom, hogyan csináljam ezt az egészet, mit javasolnátok?

22/l 25/f


2019. okt. 11. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így a legegyszerűbb, ahogy elmondtad.


Semmi értelme köntörfalaznod, az még jobban fog neki fájni.

2019. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás mindig fájdalmas, nem kell megbántanod, de ha megváltoztak az érzéseid, akkor muszáj megmondanod neki. Ezen ő nem fog tudni változtatni, és fontosabbnak kell magadat tartanod annál, mint hogy így megmaradj a kapcsolatban.
2019. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eljött a harc ideje! Ideje felállni és harcba menni! Halál minden kommunistára és sárvérűre!
2019. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!