Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mi a legszomorúbb/legbon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a legszomorúbb/legbonyolultabb szerelmes sztorija?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre lennék kiváncsi, ami jól indult, de nem ért szépen véget, mondjunk életetek nagy szerelmével. Vagy be nem telhesült szerelmek, vagy olyan, ami tartott pár hétig/hónapig, és aztán vége lett. Igazában a szerelmi történetetek, amire még ma is fájó szívvel gondoltok vissza. Nem kárörvendeni akarok, de nekem van ilyenek, és, ahogy láttam rajtam kívűl még sokaknak.

2019. okt. 8. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bejelentette,hogy egy másik lányba lett szerelmes.
2019. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem van bőven ilyen de most nem írom le ne haragudj de szerintem az hogy szűz vagyok 26 évesen árulkodik
2019. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
De az ēn sztorim nem is annyira valós mint amennyire én megéltem kezdjük ott hogy az összes szerelmem plátói szerelem volt valahogy én vagyok a csíra a családomban és nem tudok önérvényesíteni családon kívül na mindegy egyszer találkoztam egy lánnyal akibe instant szerelemes lettem elhatároztam hogy oké akkor most rendbeteszem a családi életem megtanulok kiállni magamért apámmal szemben leszakadok anyámról és ez sikerült is de aztán szembesültem avval hogy mem csak nekem tetszik ez a lány hanem mindenkinek és én bennem előjött az hogy miért én szerezzem meg őt miért mások éljék át azt a nyomort hogy ne kapják meg őt na ez a gondolat tönkretett szinte de felül kerekedtem aztán összejött próbálkoztam egy évig a magam lassú víz partot mos tempójával de elrontottam megadta a számát és rajtam eluralkodott a pánik hogy hogy hívjam fel végül nem hívtam fel pedig ez volt minden vágyam mindegy nem adtam fel probalkoztam tovabb aztán elbuktam valami hülyeségen amin ő nem sértődött meg de én teljesen összeestem mert túlagyaltam valamin majd ezen is felül kerekedtem egy hónap alatt de ő összejött egy haverommal majd elment az életemből én nagyon csalódott voltam elfogyott bennem minden és mentálisan megbetegedtem
2019. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Az eleje jól indult, hamar egymàsra hangolódtunk, sokat beszélgettünk, nevettünk, szexeltünk, rengetegszer szerelmet vallottunk egymàsnak. 3 hónap utàn megkérte a kezem a 20. szülinapomon, és ezt követően minden megvàltozott.:( Kezdett egyre féltékenyebb lenni, irànyítani akarta az életem, ki akart sajàtítani, megszabni kivel baràtkozhatok, beszélhetek. Ha baràtokkal töltöttem az időt, azzal vàdolt, hogy biztos megcsalom, ne menjek rajta kívül senkivel sehova stb. Én ezt egy idő utàn màr nem tudtam elviselni és a szakítàs mellett döntöttem. Mikor mentem, hogy elmondjam neki, időm se volt belekezdeni, egyből megint veszekedett velem, majd 1 éjszakàra eltűnt. Reggel sírva jött vissza, hogy bocsàssak meg, bűzlött az alkoholtól. Összefutott az egyik haverjàval aki elvitte egy házibuliba, ott leitta magàt, és összefeküdt egy màsik nővel. Összetörte a szívemet. Akkoràt csalódtam benne, hogy ott helyben közöltem hogy részemről itt és most van vége ennek a kapcsolatnak. Bàr eleve szakítani készültem, ez szíven ütött.

Erre szélsőségesen reagàlt, büszkeségi kérdést csinàlt a dologból, üvölteni kezdett velem, hogy màrpedig őt senki nem hagyhatja el, majd szakítunk ha ő akarja, és felpofozott. Visszaütöttem. Aztàn elmondott minden r..bancnak, hogy soha senkinek se fogok kelleni, olyan ronda és gusztustalan vagyok, és ha elhagyom megöli magàt... Mondtam, csak rajta, ez a te döntésed, és otthagytam.

Annyira fàjt ez az egész, hogy utàna 2 évig még csak egy randira sem mentem el.

Ma màr szimplàn csak sajnàlom hogy valaha szerettem mert nem làttam milyen ember, és azt a 10 hónapot amit rà àldoztam az életemből, örülök hogy megszabadultam tőle és boldog hàzassàgban élek a férjemmel.:) 10. éve vagyunk együtt.:)❤️

2019. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
9 éve történt, a csaj gyönyörű, tőlem 3 évvel idősebb, mindenben passzoltunk. Kis idő múlva jött mindkét oldalról a szerelmi vallomás, de nem lehetett semmi köztünk, sok olyan tényező miatt. Jobbnak láttam ha nem tartjuk tovább a kapcsolatot. Nagyon nagy szerelem lett volna, máig bánom, de nem volt más választás.
2019. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 éve nyáron jöttünk össze, az első kb 2,5 hónap idilli volt, ott nagyon beleszeretfem. Majd kezdődtek a gyanús jelek, felbukkant az ex, de ők csak barátok, hangoztatta. Emellett más nőkkel kétértelműen csetelgetett, elvhívogatta őket kávézni, sörözni, stb. 10 hónap után nem bírtam a helyzetet, kilestem a PIN-jét, kiderült, összefeküdt az exével (3-ról tudok). Kidobtam, de könyörgött, én hülye meg annyira szerelmes voltam, hogy visszafogadtam. Kb 1 hónapig, ha minden szép volt, megint elkezdődtek a nőkkel való kétes csevejek, majd kereken fél évre, miután kiderült, hogy félrement, otthagyott, hogy neki mégis az exnője kell. Ez 2 éve volt, azóta se tudtam teljesen megemészteni ezt a dolgot, nagyon lefogytam akkor, kikelni alig bírtam az ágyból.

Egy éve szerencsére van párom, akiben teljesen megbízok, nagyon szeretem, végre tudom milyen a nyugodt, harmonikus párkapcsolat és nem azon görcsölök, hogy ma milyen nőnek teszi épp a szépet. Szépen lassan visszaszedtem a leadott kilókat is, újra egészséges a testsúlyom.

2019. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#3-as igazán sajnálom, és a #4-est átérzem teljesen, de jó dolog, hogy végül megtaláltad a társad, sok boldogságot továbbra is.
2019. okt. 8. 20:45
 8/11 A kérdező kommentje:
#6-os, az én exem is hasonlókat művelt, sajnálom :(
2019. okt. 8. 20:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked mi a sztorid Kérdező?
2019. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2019. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!