Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy érjem el, hogy adjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy adjon nekünk még egy esélyt?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt,egy éve külföldön élünk.Tökéletes volt vele az itteni élet,de 3 napja a semmiből szakítani akart velem.Elmondta, hogy már régóta gondolkozott ezen, csak magába tartotta. Mivel külföldön vagyunk elég bonyolult és hosszadalmas mire hazamennék vagy találnék itt egy másik helyet,szóval ha szakítunk is még pár napig mindenképp össze leszünk zárva. Rengeteget beszélgetünk ebbe a két napba,együtt sírunk és látom rajt hogy nem biztos még ebben a szakításban 100%-osan, csak ezt mondja. Kérlek segítsetek nekem abban, hogy hogyan javíthatnám meg ezt a kapcsolatot. Rettenetesen szeretem őt, ő a mindenem.. Nem tudom csak így itt hagyni. Olyan tanácsot szeretnék ami valakiknek már bevált és meg tudták javítani a kapcsolatukat. Kérlek segítsetek valami hasznossal,egy roncs vagyok.

2019. okt. 13. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakításnak oka van. Ha fontolgatta, akkor vagy harmadik fél van a dologban, vagy sosem volt igazi a részéről az elkötelezettség.

Az, hogy nem biztos a szakításban azt is jelentheti, hogy nem biztos hogy egy másik kapcsolatban boldogabb lesz. Ez önzés. Nem azt nézi, hogy a másikkal akar maradni, hanem nem biztos abban, hogy bejönnek-e a számításai. Ennek nem sok köze van a szeretethez, ez taktikázás.

2019. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diazepam ***** válasza:
100%
Csak a lényeget hagytad ki. Miért akar szakítani?
2019. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel indokolja a szakitást?Veszekedtetek?Valami nem úgy müködött ahogy kellett volna?
2019. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apró dolgok miatt akar szakítani, amikből sok összegyűlt és zavarják őt bennem. Igen, volt valami egy másik lánnyal, azon az éjszakán miután ezzel előállt, de arról is őszintén beszél és én még ezt is el tudnám nézni, hiszen nem leszünk itt külföldön örökre. Nem feküdtek le, de csókolóztak és ott is maradt nála egy ideig éjszaka. Megfolytotta mostanában minden ami összegyűlt benne és bárkivel összegabalyodott volna arra az estére, szóval érzelmeket nem táplál a lány iránt. Mióta ez a helyzet, mellettem van, simogat de mégis azt mondja hogy nem érzi azt, hogy megmenthető lenne a kapcsolat, pedig mégis elgondolkozik azokon amiket mondok és szeret ő is, csak azt mondja hogy már nem úgy ahogy kellene. De fontos vagyok még neki és itt vagyunk együtt egy lakásban, szóval tudom, hogy még meg kell próbálnunk valamit,hogy helyrehozzuk.
2019. okt. 13. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó anyám. Hagyjad, hadd menjen:) Ne vegyél be mindent, amit mond, ráadásul tuti hazudik: sose szakítana, ha nem feküdt volna le vele
2019. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmondaná ha lefeküdtek volna, különben meg nem teszek különbséget a kettő között és ezt ő is tudja..Mindkettőnknek már ez is egy egyértelmű megcsalás. De a kérdésem /kérésem nem ez volt.
2019. okt. 13. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd őt békén! Mármint ne sirjatok együtt meg ilyesmi. Ha megfolytottad őt akkor most szabadságra, felszabadulásra van szüksége. Ha ezt megéli akkor még elkezdhetsz neki hiányozni viszont ez nem egy lassú, pár napos folyamat. Ha pedig más nőnél keresi a vigasz akkor el is veszítheted ha bejön nekik a dolog. Nincs garancia. De ha valami használ akkor ez. Mert most megint csak rajta lógsz, újra folytod. Így csak erősödik benne az érzés, hogy ezt nem bírja.
2019. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!