Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakít a pasim a WoW miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakít a pasim a WoW miatt?

Figyelt kérdés

Mióta kijött a classic, állandóan a gép előtt ül(melóbol hazajön, leül és játszik éfélig, hétvégén egész nap akár hajnalig). Az elején nem zavart, de tőlem kezdett eltávolodni, teljesen beszippantotta. Most pedig közölte, hogy szakítani akar, holott addig minden rendben volt, megbeszéltük a problémákat, változtattunk azokon a dolgokon amik zavarták a másikat. Másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy játékfüggő lett, elvégre a problémák csak akkor kezdődtek. Legalábbis szeptemberben még szeretett, hisz mondogata nekem.

Mit gondoltok, erről, ti tapasztaltatok már ilyet?


2019. okt. 16. 13:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Előbb-utóbb te szakítottál volna.
2019. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Fontosabb neki a játék mint te, sajnos ez van. Nem tudsz mit tenni. Ismerek ilyet én is amúgy, az öcsém.
2019. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt játékfüggő pasim, jobban jársz nélküle, hidd el-
2019. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Keress inkább egy férfit aki megbecsüli a közös együtt töltött (minőségi) időt. :)


Mondom úgy, hogy én meg rendszeresen tolok valami game féleséget, de tudom, hogy hol van az a bizonyos határ! Ha van párom, akkor a közösen töltött időt előrébb veszem a prioritási listán.

Bőven belefér, ha egyedül van (másik dolgozik pl.), az ember fia/lánya akkor kicsit játszogat. Valakinek ez is egy hobbi.


De itt a kulcsszó a mértéken van!


41F

2019. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem játszol te is vele egy kicsit? Közös program. Nem kell egyikőtöknek sem függővé válni de legalább ha egy kicsit belépsz és szaladgálsz, ő is tök máshogy fog hozzáállni.
2019. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez volt a legjobb dolog ami történhetett. Egy játékfüggő ostoba kisfiú ki a francnak kell...?!
2019. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
Van egy fontossági sorrend, előszőr az epic aztán a többi... :D
2019. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%
Legalább nem a Fortnite miatt.
2019. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#5-ös. Sajnos ez már nem opció, hisz kimondta, hogy vége, így ha elkezdeném, csak olyan lenne, mintha "direkt keresem, hogy kapcsolatban maradjak vele",ez meg na..milyen már..
2019. okt. 16. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!