Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha szakít velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szakít velem a pasim durván, majd össze akar velem jönni?

Figyelt kérdés
4napig nem keresett,nem hívott, letiltott,megszüntetett minden kapcsolatot. Majd 1 napra rá rám ír,hogy ez egy próba volt, hogy összejövök e az előző pasimmal, persze,hogy igen,amikor már látom,egy lány kiírta a face oldalára:az álmai váltak valóra,várja a találkozást,meg h jó,h itt ott van vele.Ezek után nem bírtam csak úgy feldolgozni, hogy az előző pasimmal összejöttem, aki megvigasztalt.A volt pasim,először hibáztatott,kérdőre vont,nem is közölte miért szakít,csak utána 3 nappal,nem adott esélyt,hogy megoldja. Az volt a problémája,hogy túl sok időt töltöttem a kapcsolatunk alatt a volt barátommal.De én nem éreztem soknak.Mindegy emiatt szakított, azt mondja azzal a lánnyal még nem történt semmi köztük,nem tudom, hogy elhiggyem-e.Végül eljutott arra a pontra,hogy szeretne mindent újra kezdeni.Szerintetek higgyek neki h nincs semmi közte és a lány között?Felejtsek el mindet amit tett?Mit tegyek?

2012. máj. 7. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mindegy mit csinálsz, ha nem válik be, majd mondd, hogy ez csak teszt volt
2012. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy új pasit,ezt meg hagyd a fenébe!
2012. máj. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idióta a pasid már bocs. Normális ember ilyet nem csinál. Viszont annyiból te is hibás vagy, h sok időt töltesz a volt pasiddal. Meg nem azért, de ez vmi új stílus a mai fiatalságnál, h ha szakítanak, akkor irány vissza az exhez már másnap? Minden nap látok itt olyan kérdést, amiben az van h "jaj visszamentem az exemhez.." Ezt sosem értettem... ha egyszer nem működött, akkor másodjára működni fog majd? Ugyan...

Egyszóval, a pasid egy idióta, mert kicsivel jobb ötlet lett volna leülni és megbeszélni ezt a dolgot, viszont legalább igaza lett, mert kiderült h te még mindig az exedért vagy oda.

2012. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyenekre azt szoktam mondani, hogy ami jó, az működik, az egyszerű. Mert ha szeretek valakit, ő viszont, akkor ennyi és pont. (Nyilván nem vagyok naiv, tudom, hogy mindennapi problémák ettől még vannak, de ha az ember szerelmes, azokat együtt meg lehet oldani és ettől csak erősebb lesz a kapcsolat.)

Ha már bejön ilyen próbaszakítás meg visszarohanás az exhez, meg csak csók volt, meg sokadik lány meg nem tudom, annak már sok teteje nincs.

2012. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igazatok volt, a nagy újra összejövés vége az lett, hogy már más lánnyal jött össze

az,hogy az exemmel jöttem össze, egy menekülés volt, vele megvagyok,ismerem az összes hibáját,ő az enyémeket,csak már a nagy szerelem nincs, csak a szeretet, a szakítás után muszáj volt valakivel lenni, ő tűnt a legjobb választásnak, félek az egyedülléttől

2012. máj. 10. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!