Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normalis erzes, ha en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis erzes, ha en vagyok a szakito fel?

Figyelt kérdés

2 evig voltunk egyutt a parommal. Egy eve merult fel bennem eloszor a szakitas gondolata, es most jutottam el odaig, hogy talan tenyleg meg kene hozni a dontest.

Elkepesztoen nehez volt, amikor ott allt elottem meg akkor sem tudtam mi lenne a helyes.. beszelgettunk a szakitasrol, es mindketten elsirtuk magunkat, szorosan atoleltem es azt ereztem hogy nem akarom elengedni.

De emellett ott volt az is hogy sok volt a vita a kapcsolatunkban, sokminden zavart ami nem valtozott sosem ( ezt most hosszu lenne kifejteni). Megprobaltuk rendbehozni tobbszor is de eddig sosem sikerult, minden ugy folytatodott ahogy, es igazabol nem is szeretnem ha megvaltozna.

Egy szakitas viszont nem igy kene hogykinezzen. Annyira szeretem ot hogy keptelen vagyok elengedni, nem tudom hogy ha meg igy erzek egyaltalan helyes lenne e a szakitas.. en vagyok a szakito fel de megsem erzek semmi megkonnyebbulest, teljesen osszeomlottam, szerintem bele fogok betegedni ebbe elobb utobb.

19/N


2019. okt. 29. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

"sokminden zavart ami nem valtozott sosem"


Gézának túl nagy a pupillája, Janinak túl kicsi a füle, Józsi túl hangosan eszik. Mindig van zavaró tényező. Egyébként te nem a párodat szereted, hanem saját magadat, azért nehéz a szakítás, mert magaddal nem tudsz. Viszont egyre könnyebb lesz, mert tök mind1 h ma Józsit, holnap meg Sanyit ölelgeted, csak minden kezdet nehéz.

Nőj fel.

2019. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És szerinted benned nincs hiba amiket neki kellene benned elfogadnia és elviselnie? Te sem vagy tökéletes, most mi a fenéért kell szegény pasit lelkileg kínoznod? Elárulom neked, ha túl is jutsz ezen a dilemmán és találsz másik pasit, vele is fogsz veszekedni, mert két ember nem lehet egyforma, és nem úgy fognak mindig működni a dolgok, ahogy azt te elképzeled. Át kell gondolnod mégis mit vársz tőle?

Neked is nyelned kell néha, ahogyan ő is lenyeli a szakítós hisztijeidet, mert valószínűleg szeret téged, ha így hagyja, hogy játssz vele. Neked kellene baromi sokat kell változnod, nem neki. Ha nem tudsz, akkor ne is akarj párkapcsolatot.

2019. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
100%osan átérzem amit most te érzel...ugynaez a helyzet nálunk 3 év után szakítottunk de mégis úgy érzem nem jó így és lehet megint meg kéne próbálni....
2019. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy,túl leszel rajta.És igen,normális érzés,mert a 2 év alatt azért biztosan volt jó dolog is a kapcsolatotokban.
2019. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat: ugyanilyen szar volt, de becsukta mögöttem a bejárati ajtót és nagyon megkönnyebbültem. Utána hiányzott 1-2 hétig, egyszer majdnem visszatáncoltam, ő azt mondta, ne hamarkodjam el. Többé már nem hiányzik.
2019. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!