Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy a szakító fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a szakító fél szenved jobban?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy aki szakít, azért teszi, mert már nem volt boldog és a kapcsolata nélkül boldogabb lesz. Engem a barátom elhagyott, de túl léptem és megtaláltam az élet örömeit, pedig nagyon szerettem. Most barátok vagyunk. Látom, hogy boldogtalan, velem boldogabb volt , mint most, pedig nem volt belém szerelmes (ezen kívül a kapcsolatunk tökéletes volt). Miért van ez? Én biztosan felszabadult lennék a helyében. Ő miért nem örül?
2015. okt. 8. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:
A szakítás 2 hónapja volt, azóta minden nap keres.
2015. okt. 8. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más nincs aki foglalkozik vele, és még Te is jobb lennél, mintha nem lenne senkije, mert vlki legalább ránéz, és ezzel emeli az egóját is. Szerintem. De ez csak egy tipp, ne vedd készpénznek, és nem engem szidj éjszakánként, ha igazam lenne véletlenül!
2015. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De én nem nézek rá, nem találkozunk és nem is írok neki csak ő. Minden hülyeséggel betalál csak irhasson. Nosztalgiázik, nagyon aranyos, de nem viszi túlzásba. Szóval nem értem. Én meg is mondtam neki, hogy engem nem érdekel, reszemrol lezárva a dolog
2015. okt. 8. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, mert úgy gondolta, hogy kapcsolat nélkül boldogabb lesz, nem biztos, hogy a valóság is ez. Lehet rájött, hogy még mindig szeret, vagy csak furcsa neki, hogy nincs kapcsolata, de az is lehet, hogy semmi köze hozzád, csak nincs tisztában saját magával.
2015. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"De én nem nézek rá, nem találkozunk és nem is írok neki csak ő. Minden hülyeséggel betalál csak irhasson. Nosztalgiázik, nagyon aranyos, de nem viszi túlzásba. Szóval nem értem. Én meg is mondtam neki, hogy engem nem érdekel, reszemrol lezárva a dolog." Én voltam, akinek reagáltál, szám szerint azt hiszem, a kettes. Csak azért mondom ezt, mert nálam is volt és van ilyen a mai napig, nem egy pasival. A vége minden esetben az, hogy rájönnek, vlmi értékes mégis volt a kapcsolatban, ami miatt vágyódnak utánad. Nem feltétlenül a testiség, hanem vlmi más is akár. Én is megmondtam mindenkinek, h le van zárva a dolog, ha kidobott, akkor oka van. Rendszerint ezek az emberek el is mondják nem egyszer, hogy ez és az milyen jó volt Veled, aztán akár azt is, h milyen dolgok veszítettek a szakítási döntéshez.
2015. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, miért szakított. De amúgy ez az állapot csak addig maradna fenn, míg nem találna új csajt.
2015. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!