Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól sejtem hogy az exem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem hogy az exem is csak a pénzre megy?

Figyelt kérdés
Instagramon láttam hogy az új palija 1 hónap járás után máris kastélyszállóba vitte. Nem túlzás ez kicsit?
2019. okt. 31. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
nem, ez teljesen normális. attól hogy te csóró vagy és más normális anyagi háttérrel rendelkezik nem csak a pénzre hajt az exed
2019. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ennyiből még nem lehet tudni. Én kb másfél hónap környékén foglaltam egy külföldi hétvégét kettőnknek, szállást és repjegyet meglepetésből, én vagyok a nő. Akkor a párom is csak a pénzre ment? Hát jó, valahogy mégis mellettem ragadt azóta is.
2019. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Savlekotő ***** válasza:
83%
Ez a normális, nem az h a mekibe viszem kifizettem vele a sajtburgert és várom h szétegye a lábát hálából..
2019. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Mindenesetre van pénze rá na.
2019. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez a "vitte" dolog is akkora baromság. Könyörgöm az ilyen utakat egy kapcsolaban szinte mindig közösen fizetik. Attól, hogy elmentek együtt valahova még egyáltalán nem biztos, hogy a pasi "vitte", valószínűleg felesben fizették.

Mi például még együtt sem voltunk hivatalosan de már járkáltunk csomó helyre, kirándultunk együtt vagy elmentünk pihenni egy szép hotelbe. Egy normális kapcsolatban ez így működik nem pedig úgy, hogy áhh még csak 1 hónapja vagyunk együtt szóval inkább lessük itthon a TV-t aztán majd 1 év után elmehetünk egyszer nyaralni. Így nem lehet egy kapcsolatot fenntartani.

2019. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Savlekotő ***** válasza:
91%
Utolsónak minden szava igaz..
2019. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szépkártyával is lehet fizetni, ki mondta, hogy gazdag?
2019. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy "vitte"?

Én is sok helyre megyek a párommal, de nem "visznek", hanem közösen megyünk.

Nem szép dolog az irigység.

2019. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugy csinalsz mintha Mauritiusra ment volna 😂😂😂.
2019. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Júniusban voltunk egy kastélyszállóban egy hétvégét. Hidd el nem a világ pénzébe került. Egy normálisan kereső ember meg tudja magának engedni, hogy olykor szebbé tegye a kapcsolatot.
2019. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!