Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tudnátok szeretni egy olyan férfit, akinek le kéne hogy adjátok fizetéseteket, és ő abból kiszámolná hogy mennyi pénzre van szükségetek, a mindennapokra?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Nem nőként, de szerintem ilyen nem létezik. Leszámítva a nagyszüleimet, de ott nagyanyám maga is beismeri, hogy elverné a kétszeresét is baromságokra, mert nem tud számolni vagy ellenállni a boltok hívásának.
2019. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok nő, de kíváncsi vagyok a válaszokra.

Tekintve, hogy fordítva a nők 99%-a elvárja, hogy a pasi leadja a fizut.

2019. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

#2


Arra van egy jó érv.



"De az más!" :D

2019. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudok olyat szeretni, aki nem tekint rám egyenrangú partnerként, és azt hiszi, hogy egy fogyatékos kisgyerek vagyok, akinek be kell osztani a zsebpénzét.

Olyannal se kezdek komoly kapcsolatba, akivel ennyire eltér a pénzügyi kultúránk.

2019. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Na persze! Álmodik a nyomor! Majd a bőven átlag feletti fizum a kezébe adom :D
2019. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Esélytelen. XD

Randira nem mennék el ilyennel.

2019. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2%

El is felejtem, hogy itt mindenki gazdag, kedvencem a "4 év alatt félretettem 12 milliót és még havi 200 ezret csak baromságra el is vertem" fazon még délelőttről, végtére is az ország jobban teljesít, ezek szerint tényleg igaz.


Csak ezt valaki közölhetné már a főnökségemmel is. Bár tudják ők is, csak hát... én nem érek semmit. Csoda, ha depressziós vagyok? Nem. Mindig is így kezeltek.


A pénz elosztása az ami tönkreteszi a világot, hogy pár öreg zsivány osztja el szinte az egészet, a többiek meg kapnak annyit, hogy kb. ne haljanak éhen - és még vissza is adják a pár öreg zsiványnak adó és fogyasztás kíséretében. Ki van ez találva. Fáradt mosoly.

2019. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
A különbözetet is odaadja? Akkor igen! 😜
2019. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%

Kizárt. Mi köze az én keresetemhez? Ossza be a magáét ne az enyémet. Minek néz, óvodásnak? Vagy mégis, honnan tudja hogy egy nőnek mire kell költenie?


Felvilágosítalak, az uramnak egy fillért sem kell adnom a fizumból, azt teljes egészében magamra költhetem, meg veszek nêha kaját a családnak. Minden mást természetesen finanszíroz. Engem sem érdekel az ő pénze, azt csinál vele amit akar, én sem osztom be az övét.

2019. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem. A fizetésemnek van egy része, amihez senkinek semmi köze. A közös élet és az én egyéni dolgaim két teljesen külön dolog. Oké, ami a közös életre kell azt osszuk be ketten bánja a franc (de akkor ez legyen 50-50% hozzájárulás). De azzal a pénzzel ami megmarad mert nem kell a közös dolgokra nehogy már más rendelkezzen. Mindenkinek vannak saját dolgai, céljai és kiadásai aminek semmi köze nincsen se a párjához se a közös élethez.

Azt meg, hogy mennyi pénz kell a közös életre szintén nem egy ember fogja eldönteni. Az hagy legyen már az én döntésem, hogy a 300 vagy az 1000 forintos tusfürdőt veszem meg, hagy legyen már beleszólásom, hogy veszünk-e új mosógépet vagy nem stbstb.

2019. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!