Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lepjek tul valakin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek tul valakin?

Figyelt kérdés
Igazabol volt mar exem az osszesen nehezen leptem tul kb fel ev/1 evbe telt mind a ketto most viszont 4 honap utan szakitottak velem semmi elojel nelkul, igy hirtelen azota a lany nem ir nem keres en irtam neki egy hosszabb kis regenyt, de nem valaszolt.. az igazi okat nem mondja el annak hogy igy alakult, de tudom hogy nincs neki mas mert maganyos o is most ahogy hallottam 2 hete irtam neki azota ugy csinalok mimtha nem letezne probalok nyitni masok fele (baratok stb) mert elegge elhanyagoltam oket a lany miatt... hianyzik nagyon igy is hogy ezt tette velem es hogy semmibe veszi az erzeseimet...egyaltalan nem zaklattam miutan szakitott velem masnap parszot beszeltunk, aztan mondtam neki hogy nem menne nekem baratkent es hagyjuk ra par napra irtam neki de lelattazta siman lehet el sem olvasta igazabol, azota o is maganyos az erdekemberekre akiket nekem kibeszelt most mindre rairogat stb... marmint erdek baratira. Probalok minel tobbet melozni, baratokkal lenni edzoteremben tobb idot eltolteni stb de igy sem jo sot inkabb azt erzem naprol napra rosszabb.. irni ciki lenne neki ugye? Marmint sertene az onbecsulesemet de o ilyen buszke szemelyiseg.. vissza szeretnem kapni de o utal engem valamiert csak nem tudom miert es hogy hol ronthattam el. Probaltam megbeszeni ezt vele de nem lehetett lerazott temat terelt stb. Valami tipp hogyan legyek gyorsan tul rajta? Sajnos mindennap eszembe jut 22/F

#tul lenni valakin
2019. nov. 4. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Hát ez attól függ milyen magas vagy, mert a végtag hosszának az aránya a testhez képest ugyanakkora bármilyen magas is vagy.

Így ha te teszem azt 180cm magas vagy akkor túl léphetsz egy 160cm-es embert. Amíg neked 10 lépés eljutni a-ból b-be, úgy neki 12 vagy 14 lépés is akár.

2019. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki írni. Ha ennyivel nem tisztelt meg legalább, hogy a valamivel megindokolja a szakítást, egy percet sem érdemel meg, hogy foglalkozz vele a továbbiakban. Aki egyszer kidobott, azt ne akard visszakapni. Hidd el... nem éri meg. Menj tovább. Ne nézegesd a képeit, ne írj neki, ne keresd tovább a kérdéseidre a válaszokat... csak engedd el. Idő kell hozzá és sok türelem. ;)
2019. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszélne kellene vele őszintén. hogy mondja el, hogy miért szakított. nem azért, hogy visszamenjen hozzád,hanem hogy megértsd és el tudd engedni. Nekem sem sikerült valakit 1 évig elengedni, amíg meg nem mondta, hogy mi van. akkor viszont perceken belül sikerült.
2019. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!