Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek túl valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl valakin, akinek nem kellek eléggé?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy hiába tetszem neki meg kedvel, ha valóban akarna tőlem valamit, akkor sokkal többet keresne, elhívna találkozni, stb.

A gond csak az, hogy annyira vágyom rá. Az egész személyisége is teljesen megfogott.


Ad egyébként néha olyan jeleket, mintha szeretne valamit, és ezzel folyton összezavar...


Mit kellene tennem? Semmi kedvem elkezdeni másokkal ismerkedni, ha egyszer ő tetszik, a hobbik meg a munka meg nem terelik el eléggé a figyelmemet.


2018. júl. 5. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Na most gondold el nekem ugyanez van de ráadásul még napi 8 órában egy irodában ülök vele...
2018. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jesszus, én biztos felmondanek...
2018. júl. 5. 15:47
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát az nekem is megfordul a fejemben, csak jól fizet a munkahely :)
2018. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
De lehet ha elkezdenénk egymással flörtölni akkor mindkettőnk problémája megoldódna :D Mármint te velem én meg veled :P
2018. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok amúgy. :D
2018. júl. 5. 16:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Én férfi :)
2018. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Sz*r ügy. Sajnos hiába "sìrsz" itt, a helyzeteden nem fog változtatni. Jól írod, ha komolyan érdekelnéd, keresne. Ezt kell megértened. Adj esélyt az újnak!!!

#4 De mi lenne ha nem feltételes módban írtad le volna azt a kommentet és kicsit magabiztosabb lennél, hmm? ;)

2018. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Való igaz , hogy sokkal több fiú gyerek születik az elmúlt pár évben? Azt mondják akkor szokott sokkal több fiú születni ha háború közeleg...??
2018. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7-es: Mert feltételes módban izgibb, másrészt nem élet halál kérdése, csak egy ötlet :P
2018. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9 Az lehet, hogy neked izgibb, de biztos nem fog rádírni privátban, hogy "ok" ha te nem írsz rá. De a te döntésed.
2018. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!