Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem értik meg a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a pasik, hogy egy lánynak nem kell doktor gödény györgy, (remélem jól írtam), hanem normális alkatu, de azért fitt pasikat akarunk? Mi a véleményetek az exem viselkedéséről? 27N

Figyelt kérdés

Én komolyan nem hiszem el, miért akart az exem így kinézni, de minden hülyeséget megtett érte az biztos... A nyaralási (igazából ilyen kis wellnessek, hétvégék, nem komoly nyaralást kell elképzelni, de ilyen 20-40 ezres hétvégéket) pénzünk egy jelentős részét fehérjékre, mindenféle drága vitamínra költötte... A végén már étterembe sem lehett vele menni... Úgy vigyázott az alakjára, mint egy anorexiás idióta nő, illetve elkezdett téríteni mindenkit a férfi ismerőseim, barátaim, rokonaim közűl... Semmi témája nem volt már csak a testépítés.... úgy akart kinézni mint az általa imádott és istenített doktor gödény úr, én pedig ezt nem bírtam tovább.


Amikor megismertem volt egy kis önértékelési gondja, de sehol nem volt ilyen problémája... Amikor viszont leborotválta a haját és elkezdett egy ronda és igénytelen hosszú szaklállat növeszteni, (borosta, rendezett kis szakáll nagyon szexi és jóláll egy pasinak, de ez NEM az volt) felajánlottam neki, hogy válasszon.


Vagy összeszedi magát és férfiként, emberként viselkedik, akivel hosszútávra tervezek, egyszer akár gyereket is szeretnék vállalni tőle, vagy a gödényt válassza. A gödényt választotta....


Amúgy nem a sport ellen beszélek ( habár szerintem ez nem sport, hogy zabál és 6x kilöksz magadból 150 kilót a padon és happy-end) mivel én is rendszeresen kocogok, foglalkozom az alakommal, egészségemmel, de van egy határ.


A legnagyobb vicc, hogy ő ezt azért csinálta elvileg, hogy jobban nézzen ki, imponáljon nekem ( eleinte legalább is ezt mondta) holott nekem tökéletes volt úgy ahogy van.... De ezt nem értette meg, folytatta a költekezést, engem hanyagolt, csak a testépítés, egy olyan alak alérése ami engem nem érdekel és megmondom őszintén taszít volt a vélja és a végén már semmi nem jött belőle, csak ez.... de akkor kérdezem kinek edzett? Magának? Mert ezekszerinbt mégsem nekem.


(A kérdést egy barátnőm nevében írtam ki, aki megkért rá, mivel nem tudott az oldalra regisztrálni.)


ui: youtube-on megtaláljátok kiről is van szó.



2019. nov. 5. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

*Reklámot hallottak!*



Ez a kérdés úgy bűzlik, mint kiló rothadt banán. Mi a cél ezzel a kérdéssel?

2019. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

A barátnők jönnek-mennek, viszont az ötvenes bicó az megmarad. :D


Viccet félretéve, ha ennyire szélsőséges a gondolkodása akkor jól tetted hogy otthagytad, gyúrjon szépen magában. A tesztoszterontöbbletet meg majd levezeti a kulcslyukon mert más nem marad neki.

2019. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ebben a kérdésben semmi nüdös nincs. Gyerekkori barátja vagyok a lánynak aki megkért a kérdés kiírására. Engem is térített, borzalmas ember volt. Amúgy az egyik Decathlonban dolgozik az emberke :D De ennél többet nem mondok, nem akarok BAN-t.
2019. nov. 5. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a baratnod nem tudott regisztralni az oldara, ott is komoly gondok vannak...
2019. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Internet kapcsolódási problémáji vannak az oldallal. Holnap átmegyek és megnézem a gépet, mert valami beakadhatott rajta.
2019. nov. 5. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"problémáji"


Jujj, de troll :D

2019. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem ráért volna ezt a kérdést holnap vagy másik napon kiírni?!
2019. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én erősködtem hogy írjuk ki most, ő pedig benne volt. Lehet kis személyes ellenszenv is van benne, mert nagyon irritáló alak volt az emberke. De szerintem lapozzunk, mert nem emiatt írtuk ki.
2019. nov. 5. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Most mit akarsz ezzel a kérdéssel?


Tehát azt akarod kihozni,hogy a hobbitestépítők beszűkült agyuak,buták,jah meg nem viszik semmire?

Ugye ez a célod?

Meg,hogy csak ez a beszéd témánk?

Vagy csak irigy vagy és lekoptatott a pasi egy szebb csinosabb nőért?

Vagy nem kellesz neki?


Mert ahogy látom ez egy extra gyenge troll kérdés lett.


Nem szoktunk állandóan a kondizásról beszélni,sőt nem csak ez az életünk,sőt páromra is van idő.

Sőt nem költünk el minden pénzt sem,való igaz többe kerül mint a tecskó gazdaságos moslékok meg a parizer és a zsömle.

De ez a minősége végett van,mert ettől fejlődünk.


Amúgy kiábrándìtalak ez bejön a nőknek bármelyiknek főleg a csinos szexi igazi nőknek.


Lehet beképzeltsèg de,hogy mondjam nem rugdostak ki még az ágyból a párom is megőrül a testemért mert igazi fèrfias nem egy nyeszlet nyikhaj vagy nem dagadt.


32F hobbitestépítő

2019. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
29%

"Amúgy nem a sport ellen beszélek ( habár szerintem ez nem sport, hogy zabál és 6x kilöksz magadból 150 kilót a padon és happy-end) mivel én is rendszeresen kocogok, foglalkozom az alakommal, egészségemmel, de van egy határ"


Nálam ez a mondat ütötte ki a biztosítékot... Nagyon alacsony intelligencia szintre utal ha valaki csak ennyit lát csak a testépítésből hogy zabál meg lökdösi a kilókat... NA DE A KOCOGÁS! Az igen! Az a SPORT!


Hülyének nézni és lejáratni a testépítőket manapság nagyon menő! De van egy rossz hírem! Sajnos csak a buta emberek körében! Szóval ezzel a kérdéssel csak saját magadat járattad le, meg a barátnődet... /ha nem troll kérdés persze/.


Ez a srác sokkal jobbat érdemel egy olyan barátnőnél aki azért nézi le, meg járatja le, mert komoly céljai vannak, amikért küzd is! A barátnődnek nem való sportoló férfi! Jöjjön össze egy lusta kocsmába járós, tévé előtt sörözős fazonnal, és nem lesznek ilyen gondjai, mint amiket itt taglaltál...

2019. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!