Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy a gyerekem apja egy fiatal, szexi nővel van együtt?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta külön élünk, azóta ő összejött egy 25 éves lánnyal. Én elvagyok a kislányommal és már jó ideje nem érzek iránta semmit, de néha borzasztóan fáj, hogy ilyen csaja van és én nem érzem magam vonzónak. Nem függ össze az ő kapcsolatuk és a mi szakításunk, de mégsem tudok szabadulni a gondolattól. Próbálom visszanyerni az alakom,de 39 éves vagyok, nem tudok már úgy kinézni. Egyszerűen mindennap erre gondolok, a képeiket nézegetem:(
2019. nov. 7. 18:25
1 2
 1/19 Savlekotő ***** válasza:
18%
Nem kellett volna elengedni magadat. Kifogás mindig van a hízásra zsíros hajra tunyaságra igénytelen ruhatárra,de mi férfiak nőre vágyunk persze h nem áll fel a farok a otthoni elhagytam magam mer anya lettem típusú tehénre és fel áll egy szexi magára adó nőre. Férfiként írom h ez se mai történet,előbb kellett volna lépni...
2019. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük!

Keress magadnak egy megfelelő társat!

2019. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

A karma majd visszaüt, ne aggódj. Szerinted egy fiatal lány mennyi ideig fogja bírni egy idősödő férfi mellett? Persze kezdetben szép és jó minden, de az exed sem lesz már fiatalabb, és a lány korabeli férfiak egyre vonzóbbak és vonzóbbak lesznek.


Te pedig ne azzal töltsd az idődet, hogy utánuk leskelodsz a neten, hanem amennyire csak tudsz mozdulj ki, szánj ismét időt a barataidra, és próbálj ismerkedni. Nem csak hogy megfeledkezel a volt férjedről, és jobb lesz a kozerzeted, de így lesz is esélyed találkozni valakivel aki tényleg hozzád való.

2019. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Szard le én 26f éves vagyok és ha látom az exed szembe köpöm ;)
2019. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A volt párom még nem idős, 35 éves.
2019. nov. 7. 18:41
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Úgy érzem, irigy vagy rá. Gyere össze egy fiatal, szexi férfivel!
2019. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek azt hiszik egy darabig, hogy az új kapcsolat majd jobb lesz, hát nem. Egyél finomakat :)
2019. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%

Felment az SMV-je, neked meg le.

Alig várom a 30+ kort.


28F

2019. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Azt írtad már jó ideje nem szereted és elvagy a kislányoddal magyarán szartad le a férjed most meg bánt hogy mással van?Most akkor az jön hogy a Férfiak szemetek?Na mesélj még.
2019. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Milyen az az alak pontosan?
2019. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!