Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kavar az ex pasija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavar az ex pasija?

Figyelt kérdés

Végre találtam magamnak egy nőt, szép, kedves, jó humora van, iszonyat vonzó nekem.

Az exével évekig voltak együtt majd a pasas megcsalta és szakítottak.

Azóta együtt van a csajjal a srác. Ez volt pár hónapja. Mi elkezdtünk neten ismerkedni, elmondta a dolgokat, hogy friss és leakarja zárni magában, hagytam is időt meg tered s most minden okés lenne de az expasija folyton felbukkan amikor nem vagyok ott. Engem is megcsalt az excsajom ki is dobtam hol érdekel engem mi a francot csinál...

.

Ezek meg beszélgetnek, találkoztak is. Elvileg a nála maradt holmik miatt. De már kezd kicsit sok lenni. Múlt héten vagy 4szer is tartották a kapcsolatot valamilyen formában. Megy haza s az exe épp véletlen arra sétálgat, hazaviszi ha már esik az eső meg ilyenek.

Ezeket mindig elmondja de nem tudom. Meg mondta a barátnőm, hogy kicsit neki is sok s látom rajta sokszor lehangolt, csendes, nem eszik rendesen sosem, sokat van rosszul.

Nem akarom, hogy össszejöjjenek újra, elbaszta nekem meg kell a csaj, komolyan tervezem vele. Azt mondta mivel nagyon közel álltak egymáshoz s évekig jártak ezért tartani szeretné a kapcsolatot de nem ilyen sűrűn s mondja sokszor, hogy szeret, bújik,mindig úgy szervezi a szabaidelyét, hogy találkozzunk. De akkor miért lehangolt? Mi baja lehet?

Mit tegyek maradjon velem?


2019. nov. 11. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a lány nem zárta le. Ha valaki lezár valamit, akkor nem akar a másikkal beszélni. Ha keresi, akkor azt mondja, hogy pá.


Nálunk is voltak ilyen szaringák az elején, hogy az ex pl. ilyennel állt elő, menjen el vele kiskutyát nézni, meg nem tudom. Mondjuk hála az égnek az asszony ennél értelmesebb volt, és mondta is neki, hogy amúgy minek is, ha szakítottunk?


Vagy az én exem, kirakott, hogy ő már nem szerelmes, majd amikor elhoztam a pár cuccomat, ami nála volt, akkor megkérdezte (nyilván kicsit megsajnált), hogy oda adja-e egy kicsit a másik telefonját, hogy beszéljünk néha. Mondom nem, minek? Ha szakítunk, akkor szakítunk, nem? Mit dumálgassunk, annál rosszabb lesz feldolgozni.


Úgy hogy szerintem a lány nem engedte el a srácot még.

2019. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy sejtem meg túl sokat kavar a srác. Totál összetört amikor dobta most mit nyitogatja a múltat? Nem kéne beszélniük se nem hogy találkozni.

Nagyon nem akarom a barátkozásban lefeküdjenek.

Múltkor rákérdeztem ilyenkor mit csinálnak azt mondta megölelte párszor meg két puszi amikor elköszöntek.

Nem akartam terhelni ezért nem mutattam de zavar, nem szeretem, ha a "birtokomon járnak".


Nem olyannak ismertem meg a barátnőm de lehet legyengül túl érzelmes.

Én mit tudok tenni?

2019. nov. 11. 12:29
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"megölelte párszor meg két puszi amikor elköszöntek.


Nem akartam terhelni ezért nem mutattam, de zavar"


Pedig pont mutatni kéne, mert mindenki addig megy el egy kapcsolatban, ameddig a másik engedi. Minden kapcsolat olyan lesz, ahogyan indul. Ha nem állsz ki az elveid, érdekeid, becsületed mellett, akkor lehet titokban az exnek is kinyitja a lábát egy szép napon, amit te pont, hogy nem szeretnél.


Ha kimondod ami van, akkor lehet elgondolkodik rajta, és változtat. Vagy nem, de akkor legalább tudod, hogy nem akarja az exét elengedni teljesen, amire te meg nyugodtan mondhatod, hogy köszönöd, de nem kérsz ebből az életmódból.


Exekkel beszélni nem beszélünk, mert minek. Más az, ha a gyerekem apja vagy anyja, mert nyilván tartani kell a kapcsolatot a gyerek miatt valamilyen szinten. De az, hogy most semmi közös nincs, ami összetartana minket, és még mindig dumálgatunk, puszi puszi ölelés. Na nem. Én soha nem voltam ilyen, és a leendő páromtól is elvárnám, hogy szakítsa meg a voltakkal a kapcsolatot, mert egyszerűen minek fenntartani őket.

2019. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Tisztázni kell vele, hogy ha neki kell a te elköteleződésed, akkor az övét az exe helyett inkább neked adja,mert jelen állás szerint így veled csak szexkapcsolatban van, te viszont komolyat szeretnél tőle vagy semmilyet.

Ezt elmondod így neki, akkor előtted küldi el a búsba, ha ártatlan, hidd csak el. Ha nem, akkor meg tudod mi a dörgés legalább.

2019. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Itt most te vagy a gyengébbik fél. A csaj úgy megtehet veled bármit, ha akar, ahogy az exe megtett vele, te pedig nyeled.


Ez nem jó. Már ez is rossz, amiket írtál, hogy "nekem kell ez a csaj", meg "komolyan tervezek vele". De ez rossz, hogy ezt már ennyire eldöntötted, ő meg még ezt ki sem érdemelte.


Ne ragaszkodj ennyire hozzá. Ha ezt látod, hogy nem tud túllépni az exén, akkor nehogy elkötelezd magad mellette érzelmileg. Ki tudja megcsalt-e már vele, vagy megfog-e majd. Találnál te másik hasonlóan jó csajt is, aki van ilyen jó, mint ez, csak nem kell vele osztoznod rajta senkivel

2019. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki, hogy döntse el mit akar, mert te nem egy pótlék vagy, hanem egy férfi, aki nem tűri a hazugságot!
2019. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha megtudom dugnak akkor ennyi, mehet isten hírével nyilván.

De nem hiszem vagy nagyon remélem nem mert még egy ilyen nőt én nem fogok tudni szerezni. 30 vagyok és családot akarok lassan pár év múlva. Minden exem kenterbe veri gondoskodásban, okos, szép nekem egy csoda nő. Egyik exem se mondta figyelj csak úgy bevásároltam neked s szexben se kívántam így őket folyamatosan.

2019. nov. 11. 14:01
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Én lehet nekimennék az exének, nem durván, de pl. felhívnám telefonon, úgy amúgy mit szeretne. Csak normálisan, fenyegetőzés nélkül.


Ha a lány elkezdi őt védeni, hogy jajmostmiértkellháttudodhogyblabla... Akkor lehet, hogy felállnék az asztaltól.


Tudod minél többet beszélnek, annál jobban megnyílik neki, annál több dolgot megtudhat az exe a mostani kapcsolatáról veled, stb.


Jobb ezt kordában tartani, vagy elébe menni, hátha a lány is meglátja, hogy ki a bika a gáton.

2019. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá megkeresem vagy úgy intézem én is ott legyek egy ilyen csevejen. De persze másik városban lakom mint ők s azt se tudom hol futnak mindig össze.

De ha elmondja mindig ha beszélnek akkor csak nem feküdtek le mióta vagyok neki. Akkor szerintem jobban titkolná az ember.

Meg ha már dobta őt minek járna vissza ha ott az új csaj legyen azzal róla meg szálljon le.

Mégis hogy felejtessem el vele?


Aki lepontozza a válaszokat inkább érveljen az többet segítene.

2019. nov. 11. 17:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még érez iránta. Ez nem jó, mert az exét szereti, bármi is történt. Te itt ebben a sztoriban csak pótlék lehetsz... Sajnálom!
2019. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!