Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van pasija, de közbe velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasija, de közbe velem kavar, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz,próbálom érhetően leírni.

Szóval van 1 lány akivel 2,5éve barátok vagyunk,bár fél éve,már nem csak a barátságról szól,sem nála,sem nálam.

Közbe felszedett 2pasit is mindegyiket kidobta,elég hamar,mert hazudoztak neki,és nekem irta,hogy álompasi vagyok,és nekünk összekéne jönnünk.

Aztán összejött újra a régi pasijával,aztán a pali kidobta SMS-be,és megint kibékültek.

A lány azt mondja szeret,és sajnos én is nagyonnagyon beleszerettem,de nem tudok mit csinálni vele,azt mondja csütörtökön válaszol mi lesz,de most kb.1órája azt irta,hogy ő szereti a pasiját,és amig ő van nem tud dönteni..szerintetek mit csináljak?a fiú folyton átcseszi,és kiröhögi,de ez nekem sem jó,se neki,de úgyérzem,hogy sokáig elfogja húzni,mert szinte mindent megbocsált a fiúnak,a fiú meg bármit jovátesz 2szivecskével.

Most kérdezzem meg tőle,hogyha szakit a fiúval lesz-e valami,érdemes-e várni?vagy haggyam inkább csak várjak?

mellesleg a fiú eltiltotta tőlem,hogy nem mehetek fel hozzá,de elvileg titokba,majd szilveszterkor átmegyek hozzá,és ezt ő akarta,tudom elég ribancosnak tünik a lány,de nem az,okos,lány,de nem tudom énse hogy mi zajlik a fejébe?

Kérlek segitsetek..mitcsinákjak?

15/F



2012. dec. 28. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
légy férfi:DD
2012. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát kösz..de most ha megkérdezem,és elutasit..ami logikus mert van barátja,és odáig van érte..vagy inkább ne kérdezgessem,beszéljek vele,és majd ha szakitanak,akkor megmondom neki :D
2012. dec. 28. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hanyagolnám a francba. De te úgysem fogod. Majd idővel rájössz, miről beszéltam.
2012. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, csak szórakozik veled. Ha össze is jöttök, nagyon hamar dobni fog egy másik fiú miatt.
2012. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van,és tudom ezt kéne csinálnom,de annyira megszerettem a hülye fejét,és osztálytársak vagyunk,és igy elég szar lenne,hogy minden nap látom,:S
2012. dec. 29. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, most nem sz.r? Annyi a különbség, hogy ha hanyagolnád, nem csinálnál hülyét magadból.
2012. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szar ez ahogy van,bárcsak ne szerettem volna meg..csak amikor velem van úgy érzem szeret,ölelget,puszi,odabujik,minden..
2012. dec. 29. 00:20
 8/9 anonim ***** válasza:

én is ölelgetem,puszilom és bújuk a fiú barátaimhoz:)

amúgy elég fura a csaj..aztmondja szeret, majd összejön mással..látom mekkora szerelem.

de azért azt is furcsálom, hogy amikor nem volt senkije, te miért nem vallottad be neki az érzéseidet?

én a helyedben nagyon gyorsan elfelejteném ezt az egészet, maradnék a barátságnál.

összejön veled, rá ír az ex pasija, és visszamegy hozzá. kell ez neked?!

2012. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

akkor mondtam meg neki,hogy szeretem,amikor már az volt,hogy több fiú is akarta,de elöbb is tudta,és azt mondta ő is többet érez irántam mint barátság..

hétfőn felhivott magukhoz,ott megkérdezem,hogy szerinte mit csináljak?várjak,vagy haggyuk inkább meret nem tudna úgy szeretni

2012. dec. 29. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!