Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Békülni szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békülni szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal 2 és fél hónapja szakítottunk. Rövid, de annál intenzívebb kapcsolat volt.

Rám írt részegen, hogy találkozzunk, azonban én csak másnap láttam az üzenetet. Beszéltünk, még aznap este össze is hoztuk a találkozót,azonban még írásban kiemelte, hogy nem békülési szándékkal írt, mert nem fér bele az idejébe egy kapcsolat.

Eljött értem, főzött, egész este (miután negtört a jég) ölelt, puszilt, folyamatosan ő kezdeményezett. Felszabadultnak boldognak tünt, folyamatosan nevetett, mosolygott, mindent tudni szeretett volna, hogy mi történt velem az elmúlt időkben.Egy perc csend sem volt, csak úgy repült az idő.

Vajon csak jófej akart lenni,reménykedett egy jó éjszakában, vagy rájött, hogy hibázott (ő kezdeményezte a szakítást) és békülni szeretne?


Köszi a válaszokat! :)


L/23



2019. nov. 28. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rohadt kanos volt. Főleg, ha ivott is. Megmondta, nem fér bele (vagy veled nem), szerintem ne reménykedj.
2019. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akart fektetni.. ennyire atlatszo. Es Te vak vagy. Korvonalazva azt jelentette ki: ha hagyod neha felprobal teged de semmi tobb.
2019. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ágyába akar téged, nem az életébe.
2019. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért volt ennyire kedves, aranyos, jó fej gyerek, hogy hátha letud téged fektetni. Ez egy ilyen alattomos, aljas húzás a férfiaknál. Hidd el, hogyha veled akarna lenni, akkor veled is lenne, de csak talonba szeretne tartani 1-1 alkalomra, addig ameddig meg nem unod az ehhez hasonló húzásait. Eleve minek kezd bele egy kapcsolatba, ha nincs rá ideje... hagyjuk már az ilyen hátulról jövős dolgokat. Kamu az egész.
2019. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rá egy hétre közel egy órát beszélgettünk telefonon, azóta viszont semmi...
2019. dec. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!