Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van olyankor, ha szakít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor, ha szakít a barátnőd veled de te szerelmes vagy még és szeretnél kibékülni és hát ő egyik pillanatban szeretne a másikba nem szeretne békülni?

Figyelt kérdés
Ez egy bonyolult téma,sokszor úgy van,h kibékülünk aztán meg van egy vita akkor még sem,utána megint jó egy darabig akkor megint szóba kerül a téma h béküljünk ki,megint jön egy vita és megint nincs békülés,viszont ő sem tud elszakadni tőlem mert ha én pl nem hívom fel akkor ő keres fel telefonon,és még is azt állítja h nem akar velem már együtt lenni soha többet,de akkor miért keres utána mindig??
2011. máj. 31. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
velem is ezt csinálta. csak én ugy döntöttem, hogy ha keres akkor nem veszem föl, nem írok vissza, ha utcán összefutottunk mondtam, hogy nem érek rá bocsi és mentem másik irányba. hidd el, hogy jobb lesz sokkal ha abbamarad a keresés
2011. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
szerintem ha annyira akarna veled járni már járnátok Velem is így volt a volt barátnőmnél tepertem jó sokáig..néha ki is használta a helyzetet hogy mindent megteszek amit csak kér. De akármit csináltam semmit nem javult, nem akart újra velem lenni. Feladtam, megelégeltem. Ez már fél éve volt. Azóta új kapcsolatom van. Nagyon örülök hogy így döntöttem, mert egy jó kapcsolat nem az örökös viszájból áll. HA jót akarsz magadnak hagyd annyiba, hiába akar veled beszélni ne válaszolj..ne hagyd hogy kikészítsen..ezen csak te magad változtathatsz...
2011. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
mennyi ideje próbálkozol?
2011. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1 éve:S
2011. máj. 31. 21:45
 5/18 anonim válasza:
nem tu dja mit érez szerintem..nem t ud dönteni..az ilyet jobb hagyni csak rosszabb lesz
2011. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
:S:S te jó ég...szeerintem élvezi hogy oda vagy érte de komolyabbat nem akar...én még egy napot se probálkoznék ha kidobnak az tuti...együttérzek:S:S
2011. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Te szereted..ez tény. De vajon ő szeret vagy csak addig "használ" amíg nem lesz más?? Jobb ha időben lelépsz!!!
2011. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát igen erre szeretnék rádöbbenni én is:S köszi a választ!
2011. máj. 31. 21:55
 9/18 anonim válasza:
Mondanám hogy reménykedj de szerintem felesleges. . .ne pazarold az időd...mennyi idős vagy? főleg egy év...:S:Ski tudja miről maradtál le ezidő alatt? nem kell letapadni egynél...van még sok lány a földön..
2011. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
24 vagyok!
2011. máj. 31. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!