Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok/nők szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők szakítás után normális dolog ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyal fél évig kb.Szakítottam vele,mert....


Szakítás után heti 2-3 alkalommal a lakás ajtóm elött csomagban ételt hagyott( a főztét).


Munkába menet gyanúsan sokszor futottam vele össze a lépcsőház elött


( tudja mikor szoktam dolgozni menni)


Azért tettem fel a kérdést mert mostanában elkezdtem randizni egy másik lánnyal és bennem van a félsz ezek miatt,hogy mi fog ezután következni,ha megtudja?



2020. jan. 14. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, építsd le ezt az idiótát, mert sok bajod lesz még vele. Van egy férfi ismerősöm, aki együtt volt egy darabig egy ilyen féleszűvel. Szakítás után képes volt bejárkálni a munkahelyére, hogy kirúgassa a főnökével.
2020. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nem normális!

Beszélj vele, hogy ezt hagyja abba sürgősen, vagy zaklatásért feljelented (ez a legtöbb embert leállítja).

2020. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!