Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem nem tud tullépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nem tud tullépni rajtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok! A kapcsolatunk mindkettönk hibája miatt szakadt meg, ellaposodott. Jó viszonyt ápolunk, nem haraggal váltunk el! 8 hónapja vagyunk külön de nem akar továbblépni, megpróbált, több palival is randizgatott, szexelt, de meg engem akar. De én nem akarok tőle semmit már, és akárhányszor találkozunk, a vége az hogy minket sirat. Nem akarok semmit tőle, meg is mondtam neki de nem hagy békén. Az a bajhogy nem is költöztem messzi tőle! 7 évg voltunk eggyütt, az utolsó egy évben nem is nagyon foglalkoztunk egymással, mostmeg kész van teljesen.

2020. jan. 26. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gyere össze vele, vagy tűnj el a p**sába, de azért annyi legyen benned, hogy megírod neki, hogy vége. Ha ő túl gyenge hozzá, hogy lezárja, legalább benned legyen már annyi...
2020. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk elsőre talán ne talalkozzatok..


Minek találkozol vele ha tudod mi lesz? Mond el neki még egyszer normálisan és tedd hozzá, hogy nem szeretnél többé találkozni sem más formában kapcsolatban lenni vele. Ha nem érti meg tildsd mindenhol. Tudom, hogy kemény de másképp nem fog ez menni..

2020. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es, Már jónéhányszor elmondtam neki hohy vége, de nem fogok elköltözni másik városba!
2020. jan. 26. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, normálisan állítsd le, még az elején. Nálunk hasonló volt a szituáció. Szépen megbeszéltük anno, hogy vége, ő is így gondolta! Aztán egyszer csak kattant nála valami. A végén már a munkahelyemen zaklatott, amikor mentem haza megvárt, és kiugrott elém az útra a bokorból..gondolhatod, mindenképp vissza akart szerezni. Nem értett a szép szóból. Rendőrségi ügy lett a végén, mert éjjel a házunk előtt járkált, féltünk tőle. (Ő volt a férfi a történetben.)
2020. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De nem elköltözni kell. Felmegy a lakásodra vagy mi? Nem kell neki válaszolni, szóba állni vele és kész. Lehet hogy kegyetlen, de ez kell.
2020. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!