Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rávenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Hogyan tudnám rávenni hogy legyen vége ha ő nem tud túllépni rajtam?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kapcsolatom sok bonyodalommal de melyik az ahol nincs de ez már oda elfajult hogy a fiu meg ütötte a lányt a lány azon ban még mindig büszke magára 10 hónap alatt kb volt egy hónapja hogy a lány be sokalt és elhagyta a fiut és tullépett beleszeretett egy másik fiuba a fiuját teljesen elfelejtve vakon belefutott egy olyanba akivel szintén nem volt tökéletes a fiu szülei nem engedték hogy járjanak a fiu mást ölelgetett aki meg sem érdemelte mert mindenkivel kikezdett a fiu elég szeles volt más szóval mikor a szülei azt mondták járhatnak akkor csak ha nem csókolóznak na de fiatalok között nézve melyik az a 16 éves lány fiu aki ne csókolózna ha szerelmes na mindegy a lány inkább hagyta sírt nagyon sokat szerelme mi att de csak mikor senki se látja a fiu előtt természetesen azt mutatja hogy ő milyen boldog kibékült a lány a barátjával akit még csak nem is szeret hogy is tudná szeretni ha megverte és lehordta mindennek ez nem kapcsolat csak a lány már nem tudja mit tegyen azt a másikat akivel csupán 2 hetet volt nem érdemelte meg de viszont ő sem érdemeli meg csupán azért mert ő szereti meg már megváltozott mindenben meg állított magáén és visszafogja magát a lány már nem tudja szeretni mit javasoltok mit kellene tennem a lány én vagyok a fiuk nevét nem árulom el úgysem az a lényeg ... ráadásul már csak a fium iránt csak barátságot érzek amit mondtam is neki de ő azt mondta próbáljam meg megszeretni...
2011. júl. 25. 10:29
 1/7 napietus ***** válasza:
felejtsd el mind a kettőt. egyébként 16 éves létedre úgy írsz, mint egy gyengébb képességű tízéves, alig tudtam kibogozni, miről van szó. javíts ezen!
2011. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát bocsi amúgy csak írtam sztem is az lenne csak arra vagyok kíváncsi hogy rázzam le azt a 10 hónapost neki eddig nem jött össze semmi meg mikor szakítottunk akkor is jött folyamatosan tesómék is anyám is mindenki bírja meg én is bírom csak már kiszerettem belőle azt hiszem mert igazából barátként nézek rá ő viszont többet érez a másik meg állítólag szomorú miattam de nem tudom mert nem beszéltem vele azóta csak az osztálytársa mondta nekem hogy ő szomorú miatta de mikor ott voltam nem mutatta és a szülei nem engedik akkor minek háborúzzak meg sírjak miatta pedig nagyon szeretem csak a másikat nem tudom lerázni ha letudnám szabadabb utam lenne és talán 3-4 hónap után újra tudnám kezdeni az életem kapcsolatok terén...
2011. júl. 25. 10:50
 3/7 napietus ***** válasza:
nagyon egyszerű ez, mondd meg annak a fiúnak, hogy vége, és utána tarts ki a döntésed mellett. ehhez kicsit fel kell nőni, csak az a lényeg, hogy ha elhatároztad magad, akkor amellett tarts ki, történjen bármi, mondjon akárki akármit. legyél kicsit makacs :)
2011. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már megtettem hogy elmondtam neki akkor is jött meg olyankor ha el is megy akkor másnap jön vagy még aznap este felhív stb ha kell lerejtett számon vagy olyan számon amit nem ismerek és fogalmam sincsen hogy ki az
2011. júl. 25. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért ne is barátkozz vele.
2011. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:
zaklatni meg aztán végképp ne hagyd magad! szólj egy felnőttnek, ha nem ért a szép szóból, apukádnak pl.
2011. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát bocs de apám elhagyott engem még kiskoromba de hacsak egy kis esély lenne avval akit igazán szerek akkor minden másképpen lenne már ...
2011. júl. 25. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!