Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan aki szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szakított a párjával, jött más, de annak is vége lett es újból összejöttek az első exxel?

Figyelt kérdés

Lehet újra jó a kapcsolat?Mennyi idő kell ehhez?

Szerethetik egymást megint?



#ex #Újból együtt
2020. jan. 26. 22:14
 1/5 Klau97hun ***** válasza:
Gondolom ez függvénye annak ,hogy miért történet a szakítás
2020. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig volt együtt anno az exel?


Velem volt úgy pl., hogy már az elején könnyen feladtam a dolgot, akkor még nem is ismertem annyira az illetőt, bár nem is lehetett igazán páromnak nevezni, nem sokat voltunk együtt. Lekoptattam, később újra összehozott vele a sors és jobban megismertem/megszerettem.

2020. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Pont így volt. Jártunk vagy 3 hónapig, aztán én szakítottam vele, mert valahogy nem fogott meg a lány. Aztán 1-2 évig mással voltunk. Majd mikor találkoztam vele egy bulin, valahogy elkezdett hiányozni és újra összejöttünk. Ő szakított a pasijával, én meg a csajommal. Ennek mar 15 éve amúgy.
2020. jan. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12 év együtt 2 év külön.Most ismét egy párt alkotunk,de nem érzem részéről azt hogy szeretne.Mondja,minden nap beszélünk,de sok olyan dolgot nem amit régen.Azért érdekelt,milyen egy újrakezdett kapcsolat.Én szálltam ki belőle,ő még akkor akarta volna.Most én szerettem volna újrakezdeni,azt mondta rendben kialakul, fél év elteltével azt mondja úgy szeret mint régen,de nem úgy viselkedek.Nincs érdeklődés annyi stb Nemtudom hova vezet ez, ezért érdekelne hogy más volt e ebben a cipőben.Azt mondják idő kell, de fél év után en úgy érzem ennek változnia kellett volna.
2020. jan. 27. 12:20
 5/5 A kérdező kommentje:
* nem úgy viselkedik, elírtam.
2020. jan. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!