Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Emlékezz rám végén mit...

Az Emlékezz rám végén mit jelent a "Vége az Iskolák versenye első trilógiájának. "?

Figyelt kérdés
Esetleg jelentheti azt, hogy majd fog folytatódni az Iskolák Országos Versenye?

2019. szept. 24. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azt jelenti, hogy lesz még egy trilógia. Ez nem Hannáékról fog szólni, hanem egy másik csapatról, de ugyanúgy trilógia lesz. Esetleg lehetnek a főszereplők a Szirtes gimi következő csapata, vagy én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy Kornél öccse is elmegy az IOV-ra és róla fog szólni.
2019. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Leiner Laura hivatalos oldaláról másoltam ki. Itt leírja, hogy mi a kérdésedre a válasz.


"Az Emlékezz rám megjelenését követő órákban már megérkezett az első kérdés a könyv utolsó mondatáról, azóta pedig megszámlálhatatlanul sok üzenetet kaptam azzal kapcsolatban, hogy mit jelent az első trilógia kifejezés. Nincs vége a történetnek?


A válasz, hogy az Ég veled, Maradj velem és Emlékezz rám kötetekkel vége a történetnek. Hannáék történetének. De nem a Szirtesének. A regény végén olvasható, hogy az első trilógia lezárta Hanna, Lóri, Bernadett és Zsombi megmérettetését, a Szirtes azonban címvédőként visszatérhet a versenyre. A könyv végén pedig az is szerepel, hogy új csapattal. Ennél többet egyelőre nem szeretnék elárulni a továbbiakról, csupán annyit, hogy igen, a jövőben várható a második IOV trilógia. De nem az Iskolák versenye második trilógiája a következő megjelenő regényem. 🙂"


Illetve itt a link az oldalról, ha szeretnéd a teljes bejegyzését elolvasni: [link]

2019. szept. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%
ha íz írónőnek lenne egy kis esze, téli verseny lenne. és lehetne ua a csapat. ez így nm hiteles szerintem.
2019. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!