Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szerezhetném vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza akivel szakítottunk?

Figyelt kérdés
Nos egy hónapja szakítottunk. Elege lett belőlem elhanyagoltam és sokszor bunkó voltam vele na meg fusztrált is abban az időben egyéb okok miatt amit megbántam. Neki elege lett és lépett. Szeretném ha megbocsájtana és megváltozni és máshogy csinálni a dolgokat. Megbántam amit tettem vele. Szerintetek van esély és ha igen mit tehetnék? Mindketten 25 évesek vagyunk

2020. febr. 4. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Késő. Legközelebb figyelsz, hogy ne kövesd el újra a hibákat.
2020. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megváltozni nem fogsz, ha az együtt töltött idő alatt nem mutattál javuló tendenciát, ezután sem fogsz! Már késő, ami egyszer probléma volt, ezután is probléma lesz, keress másik párt, és ne kovesd el ezeket a hibákat! Koncentrálj a jövőre , ot meg engedd el!
2020. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég nehéz őt elengedni. Kész vagyok a változásra tudom hihetetlen.
2020. febr. 4. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, ez szuper, így legközelebb remélhetőleg nem fogsz beleesni ugyanazokba a hibákba. A vonat elment.
2020. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem hiszem el hogy egyik napról a másikra ez történt. Előtte még együtt főztünk meg szeretgettük egymást. Nem tudom elhinni hogy kiszeretett belőlem.
2020. febr. 4. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, szerintem. De mindenképpen személyesen keresd meg, ne telefonon, vagy neten.
2020. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!