Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakítottunk a barátommal. én rontottam el. Hogyan szerezhetném vissza? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy szeret...de nem tudna velem egy párkapcsolatba lépni merh amiket csináltam az neki sok volt és nagyon rosszul estek neki és nem tudja magát túl tenni ezeken... megcsaltam(csókkal)...és ezt megbocsájtotta elég hamar túl lépet ezen csak h én nem gondolkodtam és nagyon hülyén viselkedtem és elmentem nem rég annak a fiúnak a házibulijába akivel csókolóztam... és még itthon se mutattam be a barátomat...igen összességében elég gáz és hülye dolgokat tettem, és tudom h már vége van mert csak barátok vagyunk ma találkozunk barátilag...de én vissza akarom őt kapni. mégis mittegyek? ma amikor találkozunk áthívom magamhoz itthon lesznek szüleim is meg nővéremék is...szerintetek jó ötlet h ha áthívom? Az a baj h nagyon makacs (kos a csillagjegye :S :D ) és senki se tud rajta kiigazodni... mindenki azt mondta nekem h van rá esély, simán összefogunk még jönni...erre ma :( nem bírok aludni se , elrontottam...de vissza akarom kapni...nagyon szeretem... előre is köszi a válaszokat.
2009. jún. 27. 03:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp jó ötelt, ha áthívod. Pótold azokat a mulasztásokat amit elkövettél. Mutasd be. Mond el neki mindezt, mond el, hogy hülye voltál, kérj bocsánatot, légy őszinte és mond el neki, hogy nem akarod elveszíteni.


Ha érez még irántad valamit, akkor jó esély van rá, hogy összejöttök újra.

2009. jún. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kérdező!

én azért vagyok itt, hogy ingyen és bérmetve segítsek az embereknek a Tarot kártyám bölcsességének köszönhetően!

Lehet ez itt furcsa módszrnek számít és majd lepontoznak, de ha hiszel benen és te magad kérsz rá, h nézzem meg mit üzen a kártya, akkor szívesen megteszem...

2009. jún. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor nézd kérlek :) // már annyiszor mondtam neki h sajnálom... de hnap élőben is mondom neki...csak nem értem ezt h baráti tali :S neki nem szenvedés ez így? de köszönöm az utolsó mondatod kicsit megnyugtatott , remélem ma átjön és újra együtt leszünk,nagyon nagyon nagyon szeretném... :( :)
2009. jún. 27. 03:50
 4/7 A kérdező kommentje:
illetve ma élőben amikor találkozom vele
2009. jún. 27. 03:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy biztos az érzelmeidben és ezért történt az a csók. Ha valaki tényleg szeret valakit, akkor még egy csók sem jöhet számításba. Ez nem makacsság kérdése részéről, hanem egész egyszerűen megbántottad. Szerintem hagyj egy kis időt és ne erőltess rá semmit. Ha akar valamit még Tőled, akkor magától is lépni fog egy idő után. De ha nem, akkor az is érthető, és fogadd el a döntését. A kényszer soha nem jó és tanulság pedig az, hogy nem szabad kettős játékot játszani, ha valakit szeretünk.
2009. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tipikus!Mikor már elvesztetted akkor döbbensz rá,hogy milyen fontos is volt neked és,hogy milyen nagyon szereted!Szakítás előtt miért nem tudtál így gondolkodni?És Normálisan viselkedni vele?

Nézd ha azt mondta,hogy nem tudna ezek után együtt lenni veled akkor minek görcsölsz?

Elcseszted és ennyi.Legközelebb ha összejössz valakivel nem így fogsz viselkedni.Gondolom tanultál a hibáidból.Maradjatok csak barátok.

2009. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy ribanc vagy akit ide-oda lehet rángatni, tanulj a hibádból egy életre, hogy túlhaladd ezt az állapotot, ha normális kapcsolatra vágysz, hogy többet ne csinálj ilyet.
2009. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!