Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van aki így dolgozza fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki így dolgozza fel a szakítást?

Figyelt kérdés

Hogy könnyebb? Ha minden kapcsolatot megszakitotok a másik féllel, vagy még egy darabig tartjátok a kapcsolatot?


És ha minden kapcsolatot megszakitotok, hogy birjatok ki, hogy X idő együttlét után többe nem keresed?


Itt inkább azok válaszára vagyok kiváncsi, akik nem haragban váltak el, tehát nem megcsalas, stb.


2020. febr. 9. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy. Az idő segít.
2020. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Exemmel megpróbáltuk a B-verziót, de nem jött be, még vágytam rá.


Szóval végül A lett, nem tiltottam le, de tudatosan megállom, hogy ne írjak neki. Akaraterővel csináltam, akármilyen meglepő.

2020. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem a könnyebb út a jó út
2020. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot megszakítottam exemmel.
2020. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 B25 ***** válasza:
100%

Az idő az egyetlen ami segít és tényleg minden kapcsolatot meg kell szakítani, ez az egészséges. Nyilván nem kell parasztnak lenni és leköpni az utcán ha szembejön de tartani kell a távolságot.

L

2020. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot meg kell szakítani vagy soha sem lesz vége.
2020. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Hogy lenne már az az egészséges, hogy minden kapcsolatot megszakítasz? Ez egy gyenge, öntagadó, menekvő hozzáállás, elfutás a probléma elől, elfutás az érzelmeid és önmagad elől. Tudom mindenki ezt a bullshitet mantrázza, valaki képes megmagyarázni is, hogy a francba egészséges, hogy még évekig valakivel együtt vagy, a világ közepe, a lelkitársad, a másik feled, a bizalmasod stb. addig a másik percben már kitörlöd az életedből. Hogy képes valaki azt mondani, hogy egészséges gyengeségedben valakit kitörölni az életedből, aki odáig a mindened volt. Az egész egy k**va nagy önellentmondás.


Ha a kapcsolatod elromlott, épp úgy felelős vagy érte, mint a másik. Legyen benned annyi, hogy amit kell azt megszenveded és átéled, nem pedig gyáva kutya módjára menekülsz és tagadsz. Szánalmas.

2020. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan , akivel szinte baráti a viszonyom. De ehhez idő kellett. Az nem ment volna , hogy szerdán szakitunk , majd csütörtökön ugyanúgy keressük egymást, majd pénteken is és stb. Idő kellett hozzá. Nem beszéltünk utána vagy másfél hónapig. Aztán szintén nem beszéltünk x ideig. Mikor már elég idő eltelt , na onnantól egyre többet.

Nyolc éve van vége , nyilván nem logunk egymáson , de szoktunk beszélni. Ha lehet , ( más országokban élünk ) akkor találkozunk is.


A legutóbbi exemmel viszont minden kapcsolatot megszakítottam. Ennek oka , hogy szakitáskor hülye indokokat hozott fel, miközben az igazság az volt , hogy megismert mást. Díjjazom, ha valaki őszinte. Akkor is , ha az éppen akkor nekem fájna. Rosszabb volt ezzel szembesülni máshonnan.

Ő ennek a kapcsolat megszakításnak annyira nem örül , ahogy elnézem.

Nem kívánok neki rosszat ,de így járt.

2020. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 vagyok , azt hozzáteszem , hogy teljesen normálisan váltunk el. Semmi harag.

Ha a valóst mondja most se lenne gáz. Feldolgozom és ennyi.

2020. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Akkor soha nem fogsz túllépni, még tovább fog tartani az egész.


Időhúzás időpocsékolás csak, mert a végeredmény ugyanaz.


Röviden ennyi.

2020. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!