Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy így dolgozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy így dolgozza fel a szakítást? Vagy én vagyok maradi vagy abnormális :O?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatom volt barátnőmmel , aki mára már exbarátnő lett. Nem tudja elviselni , hogy szakítottunk gondolom én... és srba fekszik le a fiukkal , azzal az indokkal , hogy csak így tud elfelejteni. Fő érdekesség , hogy jó haverok avagy barátok lettünk , de mégis elmeséli ezeket ami 1, Hogy a fenébe tartozik rám? 2, Minek meséli el feszt. Sajnos számomra ezek a dolgok érthetetlenek.... vagy csak én vagyok hülye. Persze én voltam neki az első , de hogy szakítottunk fiuról fiura jár ez.. kellemetlen nekem. Hisz mit mondanak a haverok.. kivel is voltam én :)?
2014. ápr. 27. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:

1. mikor veled volt akkor is ezt csinálta

2. most meg akarja mutatni hogy jajj de fáj neked még mosojogva el is mesélem belül biztos zokogsz..

2014. ápr. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyászreakció.

Elmondani azért mondja, hogy érzéseket ébresszen Benned.

Esetleg féltékenységet.

2014. ápr. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig elég szarul esik... passzolom miért jó ez neki.
2014. ápr. 28. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
mert neked rossz.. ignoráld ne figyelj rá és abbahagyja
2014. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3: Mi esik szarul?
2014. ápr. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!