Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt barátom nem érti, hogy nem szórakozhat velem?

Figyelt kérdés

Már több mint egy ève szakítottunk de nem tudunk egymástól elszakadni,próbàlkoztam, de nem tudtam tőle megszabadulni ha egy hónapig nem kerestem mert elhatároztam hogy ezt így nem csinálom akkor is az lett a vège, hogy visszaállt az egész.Ez idő alatt ami kb egy èv,a gyűlölettől a lemondáson àt az összes érzés átment rajtam.Aztán elkezdtem az egèszet újra építeni magamban kitartó leszek hiszen èn hagytam el többször is, ès mindkettőnknek vannak fájdalmas emlèkei tényleg kell az idő, egyikünknek sem könnyebb vagy nehezebb,de kiderült, hogy csak èn tervezek mert ő depressziós és semmi jövőkèpe nincs.Elkezdtem tervezni a jövőnket és betàplàlni a fejemben az ehhez szükséges lèpèseket.Erre jó okom volt, hiszen minden nap beszèltünk, volt és az óta is van köztünk szex, amit mindig ő kezdemènyezett, igaz alig találkozunk (1-2-3 havonta) alig töltünk együtt időt,ebbe beleőrülök, de telefonon szàmonkéri az időmet, miért nem vettem fel stb.ekkor mindig beolvasok neki, hogy így nem nem lesznek pozitív emlèkeink ha nem teszünk semmit,nem is làtjuk egymást, vagyis hát èn tennèk de ő azt mondja hogy nem akarja beleélni magát ezért marad ez a tàvolságtartó viselkedès.Többször próbàltam túllenni rajta, eltemetni az egèszet de az a baj, hogy lelkileg nagy hatása van ràm annak, hogy: na, ha most hagyom akkor pont azt bizonyítom, hogy nem vagyok érdemes a kapcsolatra, meg akkor igaza van nem vagyok kitartó akkor nem is szeretem és rossz embernek állít be.Szóval csak várok vègtelen mennyisègben, de màr nagyon be vagyok fásulva, szeretnèk fellèlegezni de nem tudok.

21L 26F



2020. febr. 23. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Fekudj le valaki massal es mond meg neki h tovabbleptel. Lesz egy kis drama de utana minden lezarul
2020. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem érti, mert a történtek alapján joggal hiheti azt, hogy szirakozhat veled, hiszen megengeded neki, úgy manipulál, ahogy akar. Közben meg az van, hogy néha elorangat szexre, te meg tepersz. Miért nem fogod fel, hogy ennek a kapcsolatnak annyi?
2020. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ha èn is eltàvolodok, akkor jön a bűntudatkeltès, hogy ên mindent tönkre teszek ès csalódást okoztam.
2020. febr. 23. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele? Szakítottak, nem? Milyen bűntudat keltesrol beszélsz? Nem látod, hogy manipulál csak?
2020. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1.: Buta vagy, mert fiúval kezdtél férfi helyett.

2.: Mindenhonnan tiltasd, és X@rd le!

3.: Ha nem vesz a lapot: [link]

2020. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak egyszer kellene szakítanod:végleg
2020. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se értem, miféle szakítás ez?
2020. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!