Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fenyeget a volt barátom, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyeget a volt barátom, ti találkoznátok vele?

Figyelt kérdés
Két napja szakítottam vele, mert megtudtam hogy megcsalt. Ő nem akart szakítani, állította, szeret, és csak sokat ívott és megtörtént.. Azóta nem reagálok ha keres, nem válaszolok neki messengeren mert haragszom rá, pedig folyamat írogat. Ma fölhívott egy haverja telefonjáról, amit fölvettem, hogy legalább beszéljük meg, hadd magyarázza meg, csak hallgassam meg. Mondtam nem érdekel mit akar mondani, hagyjon békén. Azt mondta ha nem hallgatom meg, bejön a munkahelyemre és akkor muszáj lesz meghallgatnom. Mondtam felejtse el, a munkahelyemet hagyja ki ebből. Nem szeretném ha ezek után az én magánéletemről csámcsognának bent és roppant kellemetlen helyzetbe hozna. Azt mondta, akkor találkozzak vele. Vagy külőnben bejön. Borzasztóan haragszom rá, látni se bírom, de nem szeretném ha idejönne és jelenetet csinálna. Ti mit tennétek? Szerintetek találkozzak vele?
2020. febr. 15. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele.
2020. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne talalkozz vele. Továbbra is fenyegetni fog, ha most elmész, és ráadásul már azt is tudja akkor, hogy lehet téged "zsarolni".
2020. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor ti vállalnátok inkább hogy leégessen az egész cég előtt, és rajtatok csámcsogjon mindenki?? Ettől félek..
2020. febr. 15. 16:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg azt hiszed, hogy abba fogja hagyni a zaklatast egy találkozás után?
2020. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Engem a gimiben szivattak ha ismét megpróbálná földre vinném
2020. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne találkozz vele.

Tiltsd le mindehol és a lehető legjobban ignoráld a létezését.

Ha bejönne a munkahelyedre, azzal csak magát alázná meg. Persze, kínos lesz neked (is), de te semmi rosszat nem tettél. Ha a kollégádként ilyen jelenetet látnék, nem tenném számodra még kínosabbá azzal, hogy még ki is beszéllek.

2020. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a munkahelyeden portás, recepciós, bármilyen biztonsági vagy beléptető személyzet, szólhatsz neki előre, hogy ne engedje be. Valószínűleg ott is cirkuszolni fog, de legalább beljebb nem jut.
2020. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a képlet egyszerűbb, mint gondolnád: szólsz a cégnél a biztonságiaknak, és/vagy a főnöködnek, hogyha X Y, a volt párod megjelenik (adj mellé személyleírást is) hívják a rendőröket. Ennyi.
2020. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkahelyre amúgy csak úgy be lehet menni? Eleve van egy recepció, kidobóember is, szóval nem úgy van az, hogy ő oda besétál.

Amúgy nincs valami tökös pasi ismerősöd? Kicsit "elbeszélgethetne" vele négyszemközt.

2020. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Recin tessék szólni, hogy kéretlen vendéged lenne hétfőn, ne engedjék. Ennyi.

Örömmel fogják kihajítani, a szekusoknak végre lesz egy kis izgalom is :)

2020. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!