Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy szakítani akartatok, de "nem lehetett"?

Figyelt kérdés

Nem tehetem meg most vele - volt ilyen gondolatotok, érzésetek?


Gondolok itt érzelmi zsarolásra, a másik aktuális lelki világára való tekintet, vagy a helyzete miatt, vagy mert nem vitt rá a lélek stb.


2020. márc. 20. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. A szakítás sosem kellemes dolog, de nem maradok olyannal, akivel nem akarok.
2020. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ha szakítani akartam, szakítottam, amint tudtam az illetővel beszélni. Lehet, hogy rohadt bunkó vagyok, de legalább könnyű rajtam túllenni
2020. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem, de sajna SOK ilyen esetet láttam.


Betegség, hitel, lakhatási gondok, munkahelyre bejárás,...sok oka lehet/van.

2020. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megjelentek ilyen érzések, ez teljesen normális folyamat, de szerencsére van annyi józan eszem, hogy tudjam, hogy ezekre nem szabad hallgatni. Összeszorítom a fogaim és meglépem. Az, hogy valami nehéz, soha semmire nem volt és nem is lesz kifogás az életemben.

Az érzelmi zsarolás pedig pláne lepereg rólam, abban nőttem fel, megtanultam a leckét, nem lehet rám hatni vele, azonnal megundorodom az illetőtől, aki csinálja.

2020. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos most is olyen helyzetben vagyok
2020. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt, de végül mégis szakítottam és ez volt a jó döntés.
2020. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A annak a szemszögéből írok , akivel hónapokig együtt voltak úgy , hogy közben már nem is akart velem lenni.

Éreztem egyébként. Majdnem szetmentunk , de megbeszéltük a dolgokat.

Elmondta mik zavarják , és nagyon odatettem magam.

Emlékszem, szilveszterkor együtt voltunk a barátaival , és arra gondoltam , hogy milyen kellemetlen , hiszen minden itt lévő tudja , nem is akar engem igazából. Pedig előtte kb két héttel beszéltük meg a problémákat.

Szakítás pár hónappal később történt meg , akkor azt mondta : " a barátaim is mondták, hogy ne hazudjak , inkább legyen vége "

Hát köszi.


Nem baj , tanulopenz.

Ha valakin azt érzem , hogy nem akar , akkor nem kinlodom meg x ideig.

Hanem mehet a fenébe. :)

2020. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magad erdekere gondolj! Ugye nem akarod h a szervezeted lazadjon es valami pszicoszomatikus tuteted legyen? Mindenki maga boldogsagaert felelos. Mostha magadra eroltetsz valamit az mivel jobb? Csak kenyszer nem a sajat akaratod!
2020. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!