Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel bizonyithatok ha mindene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bizonyithatok ha mindenemet elszedett?

Figyelt kérdés

2 gyermekemmel az apatol kulonelunk, mert utolso eveinkben mar nagyon rossz kapcsolat volt kozottunk.sokat megszenvedtem mar a gyerkocok miatt is csak turtem, de vege van. allandoan kotekedett manipulalt gyerekekkel nem foglalkozott, keson hazajaro tipus volt, lelkileg tomkretett engem es a gyerekek is serultek.

gyermekelhelyezesi pernel tartunk es nemtudom hogyan vedheto meg mikor telefonomat irataimat penzemet es mindent elszedett amit most feltudnak hasznalni ellene.


2020. ápr. 16. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Előbb kellett volna okosnak lenni, mindig két lépéssel a másik előtt járj, ha válásról van szó. Sajnos ő volt az "okosabb" (és szemetebb is), így nehezebb dolgod lesz. Bérelj fel egy szemétláda ügyvédet, aki még nagyon ro**dék, mint a volt férjed. A bíróság, egy színjáték, mint a nagyobb szemét nyer. És mivel te nem vagy szemét, így az ügyvédednek kell annak lennie. Csak nem lesz olcsó.
2020. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az irataikat elvette, irány a rendőrség.

Az több mint lopás, a telefon még a pénz a sima lopás

Ezzel kezd.

2020. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

van ugyvedem, remelem erteni fogja az egesz ugyet es nyerni fogunk.

annyi minden tortent hiszen napi szinten volt mar minden

2020. ápr. 16. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve nem jó ómen (számára) az irataid eltulajdonítása.

Egyébként meg: ne hidd, hogy nem lehet bizonyítékokat találni. :) Szemtanúk, pszichológusi szakvélemény, stb. A telefonról meg meglepően sok mindent vissza lehet nyerni, és önmagában az, hogy ha a te tulajdonod volt, és elvette, bűncselekmény.

2020. ápr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Azért nem biztos, hogy annyira katasztrófa , hogy el szedte a dolgaidat. Mert az azt jelenti volt rá oka. Mármint, hogy ellene szóló bizonyítékokat akart eltuntetni.

És nem kell félned. Jártam párszor bíróságon. A bíró nem hülye. Van tapasztalata, emberismerete. Ha ezt felhozod ő hiába fog tagadni. A bírók nap mint nap hazudozokkal foglalkoznak. Reakciokbol, válaszokból kiszürik ki hazudik, ki rejteget valamit. Ha őszintén elmondod a dolgokat szerintem hinni fognak neked. Hacsak nincs a ferjednek akkora behatása, hogy a bíró mindenképp neki akarjon megfelelni.

2020. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg ez nem.ilyen egyszerű.

Nyilván a férjed, sem fogja bevallani hogy ő szedte el, hanem rád fogja, hogy bolond felelőtlen vagy, és elhagytad.

2020. ápr. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy elvette a telefonod, irataid?!?! Ez konkrétan lopás! Te menj már és jelentsd fel! Ennyire naiv ne legyél már!
2020. ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!