Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1.5éve egy társkeresőn megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.5éve egy társkeresőn megismerkedtem egy férfival. Egy idő után beadta, hogy rákos beteg lett.1évig hülyített és kiderült egészséges, és van már élettársa aki babát vár. Én mindenemet elvesztettem miatta. Mit tegyek, hogy újra a régi legyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Szia!Nem írtad milyen viszony alakult ki köztetek és mit érzel,mi az amit elvett Tőled...Talán az fáj a legjobban,hogy becsapott.Őszintén érzelmekkel és az egészséggel nem illik és szabad játszani.Ő mindkettőt megtette Veled.Önző,és gerictelen emberek tesznek ilyet!

Gondolj arra,hogy Te ebből a kapcsolatból úgy jöttél ki,hogy tiszta maradt a lelkiismereted.Mindvégig szeretted,te helytálltál...és az egész arra volt jó,hogy tanulj belőle.

Bizalmatlan is lehetsz ezek után úgy gondolom,és tartasz a következő csalódásoktól is.Azt mondom most itt az ideje,hogy törődj magaddal!Ha egy csaj megtalálja saját magát,a kisugárzása erőt ad neki!Csinos,okos,erős lánynak kell lenni,aki barátok között van és ismerkedik.Nem is feltétlen pasizás céljából,hanem hogy jól érezze magát. Légy NŐ!:D

És ha ismét szerelmes kezdesz lenni valakibe,egy kis egérutad legyen mindig!Nehéz,de hasznos dolog szerintem,ha mint kívülálló vizsgálod a kapcsolataidat,és mindig légy önmagad,ne engedd hogy más megváltoztasson,befolyásoljon...egy kicsi önzőség,határozottság kell,hogy ne forduljon elő veled legközelebb,hogy kicsit naívabb vagy másnál,és ennyire "vak a szerelem".:)Sok sikert!

2009. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Ez idő alatt 40kilót fogytam,anyagilag kihasznált,komoly adósságba kevertem magam miatta.Barátaimat elvesztettem.Az önbizalmam már a nulla.Azt hittem valakinek fontos vagyok,de közben csúnyán becsapott.
2009. ápr. 7. 13:04
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem édesanyám járt ugyanígy,azóta is fizeti a tartozást,ami a pasi miatt lett. Nem mellesleg depis lett. Járj társaságba minél többet,próbáld meg elfelejteni,lépj túl rajta!Tudom,nem könnyű,de meg tudod tenni!Kezdj új életet! Hidd el,előbb-utóbb jó lesz minden.

Édesanyámnak 5 év kellett,mire helyrerázódott. De most már teljesen jól van,bár a hitelt még mindig fizeti.

Kitartás!

2009. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot terveztünk.Mikor hívott telefonon akkor is úgy éreztette szeret,hiányzom neki!Nem tudom miért tette velem?Mikor kiderült a dolog megprobált letagadni,hogy ismer.Hagytam magam hülyének nézni.Nem tudom,hogyan fogok talpra állni.
2009. ápr. 7. 13:08
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nagy pofon volt ezek után egyértelmű az élettől,de túl kell rajta lépni!Családod és a közeli barátok ilyen helyzetben nem hagynak el.Járj el olyan helyre,vagy csinálj olyat amit még soha nem tettél!:)Fordítsd ezt a helyzetet arra,hogy megismerd magad mégjobban.
2009. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátaim már nem keresnek,hiába probáltam felvenni a kapcsolatot velük.Teljesen egyedül maradtam.32éves vagyok,lányomat egyedül nevelem.Anyám alkoholista,apám beteg.Velük élünk.A bátyám volt akire számíthattam,de ő is csalodott bennem,nem is tudja mekkora adósságaim vannak.
2009. ápr. 7. 13:21
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Èn a helyedben elözször is megkeresném az illetö élettársát és megpróbálnám neki elmondani,hogy a pa´rja társkeresön fennt van.....

még ha babát vár is,joga van az igazsághoz.

A másik.Ebben a világban nagyon meg kel gondolnod kinek hová miért írszalá kezsséget,kölcsönt.NEM SZABAD!!!!!!!!!

Valai papír nincsen arról,hogy mit vett a pasi és a te neved rajta??

Akkr követelhtnél valamit..

Próbálj beszélni a pasival,hogy segítsen letörleszteni az adósságot.Volt annyi eszed,hogy nem csak te vetted fel egyedül a kölcsönt??

Hát sajnállak,hogy így alakult....

E`n mindenképpen megkeresném öket....

2009. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A lány hívott még decemberben,hgy én is a barátnője vagyok-e,de én nem hittem el.hittem a barátomnak aki elöször velem jött össze,és utána "lett beteg".Ekkor jött össze a lánnyal,aki most terhes.Eggyütt leptük meg.De akkor vált egyértelművé,hogy sosem voltam fontos nekiDe a lány sem,aki most egyedül maradt 2 gyerekkel.
2009. ápr. 7. 15:22
 9/20 A kérdező kommentje:
Sokat beszéltünk a lánnyal,és sok minden kiderült a férfiről.Mindkettönket kihasznált.
2009. ápr. 7. 15:24
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

hát már szereztél legalább egy új barátnőt a másik lány személyében :D

másrészt ha jól értem a pasit támogattad a pénzzel? sztem ez csalás, és ha tudod bizonyítani, h ő kicsalta belőled neten keresztül a pénzt, azzal talán még a rendőrség is tenne valamit. már az internetes bűncselekményekkel is kezd foglalkozni a rendőrség. persze ha igazából nincs nagyon bizonyíték h neki adtad a pénzt v ilyesmi, akkor ennyi. de legalább megemlítheted neki h a rendőrséget is bevonod ha nem kezdi szépen visszaadni a pénzt. persze nyilván majd mondani fogja h persze blabla de könnyen lehet h van itt ellenne fordítható dolog, hiszen pl a levelezések, csetelések visszakereshető, írásos bizonyítékok.

no egyébként meg télleg létezik ekkora görény pasi?? és h járhatott így túl az eszeden!!!!?????

2009. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!