Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeret de nem tudja, hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de nem tudja, hogy jó ötlet e újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Mind ketten 25evesek vagyunk

5evet voltunk együtt.

Kicsivel több mint egy éve külön vagyunk.

Pár hónapja huzza az agyam mert elkezdett érdeklődni iratam. Újra....én meg mivel még mindig szeretem kapásból rohantam utána.

Szakítás után egész családjának ocsarolt az exem...és ez itt az egyik probléma.

Nem meri újrakezdeni velem. ..fel elmondani otthon, hogy újra együtt vagyunk....illetve fel attól, hogy újra vitatkoznak sokat ..stb.

Elmondtam neki régen nem ertekeltem őt, hogy van nekem...de eltelt egy, év és mindig szeretem ....S mostmár tudom, hogy megfelelő figyelmet kell rá forditanom.

De O nem hiszi, hogy valóban megvaltoztam. Illetve a fent említett dolog is befolysolja..az anyukája hiába 25eves fél tőle mint a tűzről.

Többször sirvafakadt már mikor felhoztam a temat.

De többször mondta, hogy hagyjuk egymast. Legyünk boldogak egymás nélkül.....meg is próbáltuk de nem bírtuk.....de összejönni se jön össze velem.....pedig én szinte már könyörgök neki



2020. ápr. 23. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szeret de nem tudja, hogy jó ötlet e újrakezdeni"


Logikai hiba! A mondat két fele kizárja egymást.


Ha szeret, akkor tudja, hogy jó ötlet e.

Ha nem tudja, akkor nem szeret.

2020. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerősei mondtak nekem, hogy szeret. És nagyon sokat gondolkodik ..illetve abrandozik milyen jó lenne újra együtt...utána meg eszébe jutnak a rossz dolgok ...illetve az anyjától való rettegés......hogy hazudott rólam az anyjanak es az megutalt....hogy vallja be otthon hogy ennek ellenére megis szeret..vagy hogy hazudott
2020. ápr. 23. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Egyik exemtől hasonlóan váltunk el, csak az ócsárolás elmaradt. De lényegében a helyzet hasonló volt.


Viszont én SOHA nem néznék vissza, két szempontból sem. Az egyik, hogy, ami nem ment, az nem fog menni később sem. A másik pedig a büszkeség, én nem csinálnék egy komoly döntés után hülyét magamból, ha én azt mondom, hogy nem, akkor az nem, ha nekem kellemetlen , akkor sem. Mi értelme kétszer ugyan azt a hibát elkövetni? Egy lecke nem volt elég?


25/F

2020. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én röviden le írom a lányom történetét. A lányomba beleszeretett 1 gazdag fiú és komolyra fordult a fiú szülei ellenezték a srác meg a sarkára állt és azt mondta ha a lány nem kell én is megyek. Most már 7 éve együtt vannak és a szülők is meg enyhültek.
2020. ápr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ott tartunk, hogy már kimeri mondani, hogy szeret találkozunk és olyan mintha egy pár lennénk, de kért még még másfél hetet, ami egy hét múlva telik le, hogy letisztázza magában mit is akar pontosan.

de nekem ez furcsa, hogy másfél hét kell neki, találkoztunk úgy kezdte, egy hónapot kér még, pár óra elteltével magától mondta a másfél hetet.

olyan mintha lenne valaki más is, akit le kell zárnia és ezért kér még időt... vagy nem tudom szerintetek mi lehet?

2020. ápr. 28. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2020. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Másfél éve külön vagyunk. Több mint egy éve van új Palija


..


És az elmúlt fél évben velem csalta a palit...és engem szeret ..stb csak azért húzta az időt...mert nem tudta hogyan dobja ki a másik gyereket...de itt elengedem ...mondtam neki .hogy mondja el bármi van én is elmondtam volt egy baratnom..akit miatta dobtam ki....

2020. máj. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!