Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudtátok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy nem szeretitek már a párotokat? Mikor rájöttetek, mennyi időre rá szakítottatok?

Figyelt kérdés

Mi vezetett el odáig, hogy kiszerettetek belőle?

Illetve volt már olyan, hogy azt hitted nem szereted, de adtál neki időt és jó lett minden?



2020. máj. 5. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi a torteneted? Ugy erzed kiszerettel a parodbol?
2020. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, úgy érzem a párom szeretett ki belőlem.
2020. máj. 5. 21:58
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Minden idegesített, amit mondott vagy tett.
2020. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
azt kell tudnod hogy elég e az amit neked nyújt. szerethet, de ha nem érzed, és sóvárogsz akkor ideje lépni
2020. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Beszéld meg vele. Lehet, hogy csak rossz passzban van mostanában, gondjai vannak.

Kérdezd meg. Az életedről van szó, hát legyél bátor,

és ne habozz.

Mi honnan tudnánk, hogy szeret-e még, vagy más baja van?

2020. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

"Mi vezetett el odáig, hogy kiszerettetek belőle?"


Egyre több csalódás ért. Az élethelyzetek hozták magukkal. Bizonyos helyzetekben nem úgy reagált, ahogy az normálisan elvárható lett volna. Cserben hagyott.

Egyre önzőbb megnyilvánulásai voltak.

Nem egyszerre történt, hanem fokozatosan.

Egyik reggel - szó szerint-, arra ébredtem, hogy "mi közöm nekem ehhez a férfihoz?".

Még együtt voltunk jó másfél évig, de eközben

egyre távolabb kerültem tőle. Végül leültünk és közöltem, hogy vége, nincs értelme, már nem szeretem, kiürült iránta a lelkem.

2020. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Megláttam az expasimban az elkényeztetett, sztereotipikus felső-középosztálybeli hisztigépet.

Konkrétan az volt a problémája, hogy nem akar adózni, mert milyen jogon költik az ő fizetését (adóját) közegészségügyi ellatásra, amikor neki nem lehet magánrepülője. Ez volt az élete problémája.

Attól a beszélgetéstől fogva tudtam hogy vége van.

2020. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Amikor borzasztóan elkezdett idegesíteni minden benne. Az elején előadott magáról egy személyiséget, aki totál nem az igazi volt. Elhitette velem, hogy ő egy okos, talpraesett, normális férfi, aki minden nőjével a vad szexet szerette.

Hát lett belőle egy holt unalmas, konzervatív karót nyelt egyed, aki élete netovábbja egy Hungária körúti zajos koszos panelban élés, a szüleihez minnél közelebb és a nőnek a konyhában a helye (de ő erős meg független nőt akart). A szex meg még unalmasabb volt. Ha nem misszionárius volt percre pontosan ugyanaztal a forgatókönyvvel, akkor kb azonnal le is lohadt...

2020. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Most én is ilyen helyzetben vagyok.Egyre többet veszekszünk,mindig az van,amit ő akar,és egyre inkább azt érzem,hogy nem vagyok boldog.Szakítanék,csak nem tudok hazacuccolni (külföldön élünk)
2020. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
kellett egy fél év mire kitisztult minden.. rájöttem, hogy a tinikre izgul, ahogy meglát egy kislányt totál idiótává válik és bámulja őket... a bulikban letojt és csitriket üldözött.. sofőrnek jó voltam meg hát valakibe bele kellett verni, mert a kislányok nem jönnek össze neki mert egy fogatlan dagadt görény aki szépen a hazugságaival elcsábított... sose gondoltam volna, hogy vki így elbánik velem.. mocskos kemény volt, de elzavartam vissza az anyukájához..
2020. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!