Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Irnátok pár happyEND történetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irnátok pár happyEND történetet?

Figyelt kérdés

Olyan történetek érdekelnek mert jelenleg eszméletlen rossz passzban vagyok ahol vége lett egy kapcsolatnak ahol volt egy kisgyerek is (1) és akkor abban a pillanatban nem láttatok jövő képet, viszont valami csoda történt és boldogok lehetetek utána.


Na ez az amit jelenleg nem látok, csak akarom hinni....


31/F



2020. máj. 8. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami fanfictiont.
2020. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Csodák nem történnek. Tenni kell érte.
2020. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a sajátomat happy end-nek tartom, bár nem úgy, ahogy te gondolod. 7 év után romlott meg a kapcsolatunk, vagyis a párom úgy érezte, hogy ő még élni akar, új dolgokra, izgalomra vágyott. Össze is jött egy munkatársával, akivel leléptek külföldre. Én 4 éves gyerekkel maradtam egyedül. Egy világ dőlt bennem össze, mert én hittem a családunkban. Volt néhány nehéz hónapom, majd összeszedtem magam, és próbáltam élvezni a mindennapokat így kettesben is. Hamarosan megismertem a páromat, aki azóta a férjem, és boldogok vagyunk. Az exem közben nagyon megbánta, hogy otthagyott minket, vissza akart jönni, de én már nem akartam. Végül szakított az új csajjal, mert folyton csak veszekedtek. Később lett új párja, akivel már van egy 3 éves gyerekük is. Szóval mindketten boldogok vagyunk, csak nem egymással.
2020. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3#


Köszönöm igen ez egy olyan ami valamilyen szinten happyend


És igen közben és benne értem is a lényeget mert boldog vagy de te nem igy tervezted hanem úgy hogy a gyereket apjával vagy együtt viszont máshogy alakult és boldog tudsz már lenni.



Nálunk az a baj hogy sajnos nem nálam van a gyerek igy nagyon fáj...

2020. máj. 8. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En terhesen + 2eves gyerekkel valtam, raadasul tgyas alatt megszunt a munkahelyem, mire megszuletett a kicsi, a szereto lakott a lakasunkban, en meg a 2 gyerekkel anyameknal. Munkat abban a varosban nem talaltam, a fovarosba hivtak volna, de nem mertem bevallalni ugy h par honapos volt a kisebb. 2ev mulva ismertem meg a parom, 9 honap tavkapcs utan koltoztunk ossze, elfogadta mindket gyermekemet, mara hazasok vagyunk es a kozos babat varjuk, munkam is lett, a korabbi fizum duplajat keresem.Szerintem felszalloagban vagyunk:)


Exferjemek azota elvaltak a csajjal.

2020. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1 súlyos baleset miatt kórhazba kerültem.

Utolag kiderült hogy míg en bent feküdtem a kórhazba majd utána otthon labadoztam meg elvoltam a gyerekkel addig az asszony félrekúrt.

Mikor kiderült lelépett a gyerekemmel együtt otthagyva engem betegen egyedül.

Rá 1 evre kiderült hogy gyógyíthatatlan beteg...

Meghalt és visszakerült hozzám az imadott gyermekem.

2020. máj. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!