Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi, akivel elég ambival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, akivel elég ambivalens a viszonyom, miért ír le nekem minden előzmény nélkül egy olyan történetet, ami számára "ciki"?

Figyelt kérdés

Igazából egyfajta protokolláris bénázást mesélt el minden előzmény nélkül, ami a szakmánkban nagyjából már-már az égő" kategóriába sorolható. Ő is mondta, hogy utána nagyon szégyellte magát. Mi célja lehet ezzel?


ő 39. én 32


2020. márc. 16. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Semmi, gondolom azt hitte, hogy végre bízhat annyira valakiben, hogy elmesélhesse és kapjon rá 1-2 normális szót. Tévedett volna?
2020. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azért légy óvatos, mert lehet, csak egy ciki sztorit akar tőled, amivel visszaelhet. (Ha már ambivalens a viszonyok)
2020. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

#2


Ez egy nagyon primitív és ócska próbálkozás lenne, ki dől be ennek?

2020. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ciki történetet akart volna kicsalni. Alapvetően jó ember és szerintem sosem ártana sem nekem, sem másnak. Viszont borzasztóan érzékenyek vagyunk mindketten, ezért van, hogy hónapokig levelet sem váltunk, majd ugyanott folytatjuk, mintha mi sem történt volna. Több ismerősöm szerint vonzódik hozzám, de nem tud ezzel mit kezdeni, és ez utóbbit ő is elismerte.

Viszont a történet akkor is a semmiből jött, és nem értem, hogy mi célja lehetett ezzel.

2020. márc. 16. 23:59
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Megmutatni hogy megbízík benned.
2020. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Bízik benned.

Ez szerintem csak jót jelent.

2020. márc. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszi szórakoztató, de nem az.
2020. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az a 39 éves szűz férfi aki mindig ide irkál?
2020. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös a szakmátok, akkor azért. Másnak minek mondja, ha valószínűleg semmit nem ért belőle? Ilyene volt.
2020. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Van ilyen, labilis lelki alkatnal. Pillanatnyi megkonnyebbulest okoz vagy magat a sztorit elmeselni, vagy egy fontos szemelyhez kozeledni. Szerintem szorongasa van plusz fontos vagy neki.
2020. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!