Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Máris túllépett az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máris túllépett az exem?

Figyelt kérdés

1,5 hete szakítottam én vele, mert nem voltam boldog a kapcsolatban. Egy szó nélkül fogadta a szakítást, azóta egyikőnk sem kereste a másikat. Ez mindössze azért furcsa nekem, mert ő férfi létére nagy érzelgős, romantikus alkat, amikor az első nagy összezördülés volt, 2 percenként írt, hívogatott, a barátnőmnek írt, a haverja fiókjából keresett, sőt még a kollégáimat is felkereste és rajtuk keresztül is próbált elérni. Mikor először szóbakerült a szakítás téma, konkértan majdnem elsírta magát, nem engedett el, úgy ölelt, csókolgatott, puszilgatott. Aztán mikor mégis bekövetkezett a szakítás, azt hittem, óriási patáliát fog csapni, hőzöngeni fog, de mindössze egy mondatot írt, nem törölt, tiltott le sehonnan, a haverjával is ismerősök vagyunk még. Ekkor azt hittem, abszolút győztesként jöttem ki a szituációból és biztos megviselte őt a dolog, erre tegnap este láttam a haverjaival eszegetni, kocsikázni és ez nem kicsit elbizonytalanított.


Vajon ilyen hamar túl is lépett rajtam? Vagy mi ez a viselkedés?


2020. máj. 9. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Rájött, hogy jobb neki a hisztijeid nélkül.
2020. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Soha a büdös eletben nem fogom megérteni, hogy az aki szakít, miért csodálkozik azon, vagy miért zavarja, hogy a másik nem keresi...
2020. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne rajta kattognod.


Másfelől amit felvázoltál, az inkább a birtoklásmánia, semmint érzelgős, romantikus viselkedés.


Lehetséges, hogy továbblépett, és ennyi volt.

Megnyugtatott a válaszom?

Könnyebb lett tőle kezelned a helyzetet?

2020. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás = kapcsolat vége

Minek szakítottál, ha azon agyalsz, hogy miért nem keres?

2020. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy szakításból abszolút győztesként kijönni? Ez valami verseny? Nem értem.. valószínűleg rájött, hogy sokkal jobban érzi így magát, végre boldog ő is. Ennyi lehet a háttérben.
2020. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs ebben.Gondolom neked jobban esne ha sms-kel "zaklatna.Viszont ő is rájott hogy jobb kulon
2020. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor ez viszont már más perspektívákat vet az egészre. Így tehát nekem kell kézbe vennem az ügyet és megtennem a szükséges lépéseket.
2020. máj. 9. 17:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelten a szakítás abszolút győztese -dobpergés- te vagy!

Kidobtad, tudomásul vette, éli az életét. Az, hogy ez mennyire fáj neki, az már nem rád tartotik!

2020. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te szakitottal vele. Mégis mit akarsz?
2020. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Egyszer kidobnak utána nem tudom komolyan venni a kapcsolatot. Igy eloszor rossz, feldolgozom, aztan tudatosan leepitem az erzelmeimet es keresem az uj kapcsolatot a hata mogott.

Igy mukodik egy ferfi. Meg is csalt, hidd el :) kar a gozert.

2020. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!