Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Velem sosem tett ki közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem sosem tett ki közös képet, az új csajával meg máris? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk az exemmel (én szakítottam vele), ő sokáig tepert, hogy kezdjük újra, de mondtam, hogy én már ezt lezártam. Nem tudott belenyugodni, még kb. két hete is hívogatott, de sosem reagáltam rá. Három évig, amíg együtt voltunk ő soha nem akarta, hogy közös képet tegyek fel rólunk, merthogy senkinek semmi köze az ő magánéletéhez. Az sem volt kint neki soha, hogy kapcsolatban lenne. Kicsit rosszul esett, de elfogadtam, mert három év alatt tényleg mást se posztolt soha, új képet se tett fel magáról. Most rögtön feltett kettőt is, sőt az új barátnőjével is kitett egy puszizkodós képet. Ez most valami féltékenyítés akar lenni? Hogy lássam, ő mennyire nagyon jól van nélkülem is, mennyire jó pasi és élvezi az életet, vagy mi? Azt gondolhatja, hogy ettől majd meggondolom magam?
2018. aug. 30. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, lehet féltékenyítés.

2. A csaj kihisztizte magának.

2018. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mi a fészkes fenének követed az exed minden lépését?! És miért kukkolod a közösségi platformokon?
2018. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, nem kukkolom. Tudod, az ismerőseim új fotóit feldobja a hírfolyamom.
2018. aug. 30. 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy nem kukkolod. Azt írod, kidobtad. Azt is írod, hogy ez fél éve volt. Erre fel itt pörögsz azon, hogy kivel milyen képeket pakol fel a FB-ra...

Mondd már el, neked miért nrm mindegy, hogy mit csinál?

"én már ezt lezártam" - ezt sem hiszem el.

2018. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Az enyém még az ismerősei közé sem bírt felvenni. Ami kicsit megbántott, meg is jegyeztem h azért jó nagy paraszt, ha szégyell akkor nem kellett volna velem összejönnie.

Erre azt mondta h teljesen félreértem, nem akarja valóban h lássanak az ismerősei, mert letöltik a képeimet és arra verik a farkukat és azt nem bírná elviselni.

Persze nem hittem el. Aztán egyszer pont írt egy srác a régi munkahelyemről h hiányzol (nem volt semmi közöttünk soha a srác kicsit szerelmes volt). Pont meglátta. Tudta h nincs köztünk semmi. Ráírt a srácra h hol lakik, szét fogja rúgni a seggét ha nem kopik le. Aztán másnap találkoztunk vele véletlenül....odament hozzá és jól elhajtotta, nagyon ciki volt. Szóval ez betegség, lehet csak emiatt nem tett fel veled képet és most az újjal csak azért h mutassa h nézd meg magad....

2018. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Te ezt még nem zártad le.

Le kéne sz**arnod és neked is magaddal törődni, hogy neked is jó legyen, hogy te is jól érezd magad és akkor kúúúrvára le fogod szaaarni , hogy mit rak fel.

2018. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a) az új csaj kierőszakolta

b) Téged nem szeretett, csak nem volt pofája beismerni

2018. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az van benne amit leírtál, csak féltékennyé akar tenni, vagy kiharcolta a csaj, vagy az ő fejében változott meg valami, és fontosabb neki az a lány, mint te voltál. Hülye példa, de ez olyan, mintha együtt járnál valakivel 5-6 évet és nem lenne eljegyzés, a következő csajának meg fél éven belül megkérné a kezét.
2018. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mág jó, hogy neked SEMMI közöd az EXED dolgaihoz :D


Nem kéne nézegetni a facebookját, meg instáját... pl.

2018. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valami kicsinyes bosszú. Nem adnám meg neki azt az örömet, hogy bármit is reagáljak rá, csak nevetnék egyet.
2018. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!