Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár napja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakított velem a párom. Van egy közös 4 hónapos kislányunk. Egyszerűen egyik napról a másikra az ajtó elé tett minket. Hosszú lenne leirni miért de én sem voltam mindig jó hozzá?

Figyelt kérdés
Annyira fáj, nagyon rosszul érzem magam. Egyedül maradtam egy kisbabaval. A volt párom azt mondta soha többé nem akar velem együtt lenni, megprobalom elfogadni, de azért még reménykedek. Neki a haverok fontosabbak és most már napok óta ünnepel hogy elmentunk. Vajon tényleg ennyire nem érdekli? A barátnőm azt mondta,valószínűleg eltart nála pár hétig mire realizalja hogy mi történt, és talán akkor elkezdunk neki hiányozni? Ti mit gondoltok? Adjam fel és felejtsem el vagy próbáljam megmenteni a dolgot? A szerelmet nem lehet erőltetni. Ha nem akar akkor bizony nem akar... Nagyon szomorú vagyok

2020. máj. 17. 08:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2%
A baba fiu vagy lany?
2020. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%

Ja bocs, latom, kislany.


Sajnalom.

2020. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Volt hová mennetek?
2020. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen
2020. máj. 17. 08:46
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Mivel mást most úgysem tudnál csinálni, legyél türelemmel, éld az életed, babázz... Lehet vissza megy, de tartsd szem előtt azt is, hogy nem mozdult meg benne az apaság.

Te miért nem voltál jó hozzá?

2020. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtem vele mert keveset volt itthon. Csúnyán beszéltem, szidtam, utaltam a már meglevő 2 gyerekét, tudom, nem szép dolog de nagyon féltékeny voltam akkoriban. Fájt hogy a mi babánál alig foglalkozott. Mindig csak a haverok, a munka meg a pia voltak a fontosak. Ennek ellenére nagyon szeretem, ő a gyermekem apja és minden történetnek két oldala van. Mindent megtettem érte, labtorlo voltam és neha betelt a pohár és nagyon csúnyán viselkedtem vele. A lanyunkra rá se néz igazán, nem szeret minket. Másrészről mindig azt mondja, ha normálisan viselkedtem volna, mindent megtett volna értünk. Úgy látom tényleg lezarta ezt a dolgot. A barátai meg most még biztatjak is hogy milyen jól tette hogy kidobott minket. Remélem hogy pár hónap múlva vissza jön hozzánk
2020. máj. 17. 08:57
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el... Az előző családja is vakvágány, valószínűleg csak egy gyerekgyáros.
2020. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Haha, lehet
2020. máj. 17. 09:02
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megmenteni, mert könyörögni, megalázkodni nem érdemes, és nem is célra vezető. Koncentrálj magadra, és hogy hogy képzeled a jövődet a babával. Lehet, hogy rájön, hogy hibát követett el, de te egy másik életért felelős vagy, úgyhogy nem teheted meg, hogy hagyd ki-be lépni az életetekbe. Ő ezt a felelősséget nem érzi, vagy lehet eleve teher neki. Nem írtál semmi részletet, de valószínűleg nem a megfelelő emberrel, és nem közös akarattal vágtatok bele a gyerekvállalásba.
2020. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el, hogy miket írtál:

-csúnyán beszéltem, szidtam

-utaltam a már meglevő 2 gyerekét

-nagyon féltékeny voltam


-keveset volt itthon

-a mi babánál alig foglalkozott

-haverok, a munka meg a pia

-labtorlo voltam

-lanyunkra rá se néz

-nem szeret minket


"Remélem hogy pár hónap múlva vissza jön hozzánk" miért, hol látsz te ebben értéket???

Ennyire félreismerted ezt az embert? Buli és pia teszi ki az életét. Két gyereke volt már és mégis ezek a prioritásai, mit hittél, hogy majd te megváltoztatod?

Hát persze, minden nő ezt hiszi. Egy embert NEM LEHET megváltoztatni.

2020. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!