Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összejöttem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal decemberben, minden ment a maga útján egészen márciusig, amikor beütött a vizsgaidőszak. Most pedig inkább szakított velem mert szeretni szeret ugyan úgy,de nyomasztó érzés miatt nem tud velem lenni. Van esélyem nála utána?

Figyelt kérdés

#esély #szerelem #Valaki járt így?
2020. máj. 21. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban semelyik egyetemen nincs vizsgaidőszak. Legalábbis amikor én jártam egyetemre, a téli az december közepén kezdődött, majd január végén zárult, a nyári pedig május közepétől indult és június végéig tartott. Ha csak nem a különleges tanrend miatt van most, hogy otthonról tanul. Itt valami más van a háttérben. Nehogy új srác legyen az.
2020. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Új srác az esélytelen, sajnos a különleges tanrend miatt elkezdte a májusi vizsgára a felkészülést diploma munka stb. Nagyon sokat foglalkozott vele hogy jó legyen
2020. máj. 21. 11:23
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ezek szerint akkor most fog végezni az egyetemen. Szerintem lehet folytatás, lemegy róla egy nagy nyomás. Ha te szeretnéd folytatni a kapcsolatot vele, akkor én megkeresném a helyedben miután vége a félévnek, aztán ott úgyis kiderül, hogy ő mit szeretne.
2020. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem, nem haragban váltunk el, szeretném vele folytatni, es annyi lenne még a kérdésem hogy teljesen szüntessem meg addig vele a kontaktot?
2020. máj. 21. 11:49
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Az a kérdés, hogy mi nyomasztja? Ha a tanulmányai, akkor lehet, de ha a kapcsolatotokban hibádzik valami, akkor hagyj neki időt.
2020. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk erről mielőtt így szakítottunk volna, kiderült van benne egy fajta nyomasztó érzés ami miatt velem szeretne lenni de nem tud. Ez azóta kezdődött benne, amikor rástresszelt a diploma munkára és a határidejére.
2020. máj. 21. 12:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg, hogy neki mi lenne a legjobb, az, hogy most nem beszéltek egyáltalán, vagy beszéltek, csak nem olyan intenzíven.


Vélek felfedezni egy-két hasonló dologot az én helyzetemben, és ezáltal megértem a lányt. Nem egy könnyű szakot csinálok az egyetemen, elég sokat kell tanulni. Amikor összejöttünk a párommal mondtam, hogy a vizsgaidőszak elég stresszes szokott lenni és nem lesz úgy időm vele foglalkozni. Kicsit tartottam tőle, hogy rámehet az alakuló kapcsolatunk, de ő annyira jól állt a dolgokhoz, nekem meg nagyon jólesett ez, hogy megérti és nem nyaggat, hanem elviseli, és számíthatok rá. Pl. nálunk mondta, hogy keressem én, ha van időm és kedvem beszélni, neki mindig van, de nem akar zavarni. Aztán végül kialakult egy menetrend, este alvás előtt mindig volt idő, így ekkor voltunk úgymond együtt. Távkapcsolatban voltunk akkor.

2020. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most olyannyira ráment erre a suli témára, hogy egyszerűen ahogy mondta nekem nem tud időt vagy energiát beleszánni ebbe az egész dologba. Tök jó hogy én itt vagyok számára de most nem tud ezzel sem foglalkozni, és sem az érzelmeivel hogy akkor hányadán is áll ezzel a dologgal. Teljesen eltolta azokat a dolgokat amik nem a egyetemmel kapcsolatos, így tehát engem is. Próbáltam vele beszélni, hogy akkor oldjuk meg kevesebbet találkozunk, akkor hogy jobban tudjon haladni, és egyéb könnyebbítést de nem szeretne erről hallani, mert úgy érzi ezzel megbánt, ha nem tud annyit viszonozni mint amennyit kap. Benne van még így is ez a furcsa, rossz, negatív érzés hogy nem vagyunk most együtt. Nem tudom eldönteni hogy akkor ennek így teljesen annyi, ne is próbáljam meg később se.
2020. máj. 21. 13:07
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom, hogy most szüneteltesd a kapcsolatot. Diplomaosztás után keresd fel.
2020. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben van, addig még egy hónap, ebből a dologból vagy úgy jöhetek ki hogy addigra már valamennyire sikerül megbírkóznom a dologgal és nem fog annyira szar lenni a dolog és keresni fogom, vagy már egyáltalán nem fogom keresni.
2020. máj. 21. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!