Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eszembe jutott a szakítás, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszembe jutott a szakítás, de nem tudom hogy ezt most a vizsgaidőszak miatti stressz hozta elő vagy tényleg ezt akarom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, elterveztük már a közös jövőt, mindent. Lelki társak vagyunk, csak egymással tudjunk elképzelni egymást.

De a párom egyszerűen olyan önző és annyira nem törődik az érzéseimmel hogy én ezt már nem bírom. És tudom hogy mindez azért van mert kiskorában sokat bántották, meg mert az anyja erre nevelte de egyszerűen már nem bírom tolerálni. Mindig az kell hogy legyen amit ő akar ha nem, akkor agresszív lesz.

Amikor én szeretnék valamit csak húzza a száját.

Ha valami nem úgy van ahogy neki tetszik akkor én vagyok rossz rögtön. Többször veszekedtünk már ezen. Mindig az lett a vége hogy én elkezdtem sírni, ő meg csak akkor jött rá hogy valami nem oké amikor már zokogtam és megszólalni nem tudtam. Ezek után megbeszéltük mindig hogy akkor megpróbál jobban odafigyelni rám, a kapcsolatunk elején ez így is volt, de már nem... nem tudom mit csináljak.

Nincs szivem kidobni, eldobni kb a jövőmet de közbe meg szenvedek már...


2018. dec. 30. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod mit kell tenned, csak nem mered meglépni.
2018. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Milyen jövődet? Milyen lelkitárs? Ne szórakozz már.

32/f

2018. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es.

Miért szórakoznék?

2018. dec. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!