Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi miatt ért véget a legutóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt ért véget a legutóbbi kapcsolatod?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 20:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Megcsalt a hülye ribc.

Megbíztam benne, elengedtem buliba a kis csitrikkel is. De persze hogy nem lett jó vége..


Aztán majd jön egy normális csaj aki egy kicsit végre életrevalóbb és normális aki lehet sose tenne ilyet,aztán az ilyenek miatt nem tudok majd bízni benne.

2020. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt a vőlegényem, szakítottam, erre felpofozott - mondvàn majd akkor lesz vége ha ő akarja, veszekedtünk, végül elhagytam.

Egyébként ettől függetlenűl is szakítottam volna, egyrészt mert betegesen féltékeny volt, irànyítani próbàlt, màsrészt gyereket akart, hàzasodni viszont nem, és nem volt hajlandó elfogadni hogy én soha nem akarok gyereket, hàzassàgot viszont igen. Erre jött rá az, hogy végülis megcsalt, meg a többi.

Rég volt, csak 20 éves voltam akkor.

34/N

2020. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

És...

A férjemmel egyébként 10 éve vagyunk együtt és nem, soha nem akarunk gyereket. 12 voltam.

2020. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

30/Ffi vagyok. A leghosszabb kapcsolat egy évig tartott, majd egy pár arany fülbevalóért cserébe megcsalt.


Legutolsó kapcsolatomban a hölgy 10-én volt "húdeszerelmes" hónap végén pedig "hagyjálmárbékén"


Az előtte lévő elvárta volna, hogy meló után pihenés nélkül ugráljam körbe (1 óra pihenést kértem tőle, nehéz fizikai munka után) . Rövid ideig ment, de aztán belefáradtam. Talált helyettem mást.


Akit elvittem kirándulni, az meg a vonaton is csak a telefonját bújta, félúton visszafordultunk és elbúcsúztunk

2020. máj. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem fordítanak kizárólagos időt egymásra, eltávolodnak.
2020. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt, megbocsájtottam, kitett azzal a szöveggel, hogy nem vagyunk összevalók.

Több mint fél éve nem tudom, hogy akkor ő vagy én mégis kivel lenne összevaló.


25/F

2020. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#16 a lány senkivel sem való össze mert aki megcsalja a párját annak nem való kapcsolat.

Neked meg normális lány való aki nem csal meg, mert aki megcsal az nem szeret, és nem is szabad neki megbocsátani.

2020. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedte, hogy a barátaimnak elmondjam, hogy együtt vagyunk és ezáltal totális hazugsághálóba kevert. Fenyegetett, hogy öngyilkos lesz, ha olyat csinálok ami neki nem tetszik. Mindenbe beleszólt, de mindenbe, teljesen kontroll mániás volt. Sértegetett állandóan, semmi időm nem maradt, mert ha nem vele voltam napi több órát és tanulás helyett nem chateltem vele, már az erőszakos viselkedés. Nem mehettem sehova el egyedül vagy barátokkal... Es meg rengeteg ilyen... nagyon mérgező volt, örülök, hogy vége. Egy ideig ezek után nem is tervezek kapcsolatot.
2020. máj. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
El hidegültünk egymástól mert meg csalt és sokat kimaradozott.
2020. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na ha ezek a sztorik igazak, nem akarok többé barátnőt...
2020. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!