Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi miatt ért véget a legutóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt ért véget a legutóbbi kapcsolatod?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

7 év után vége lett a gyermek kérdés miatt...


ÉN nem akartam, ő sem akart, aztán 6 év után megváltoztak az érzései és még is szeretett volna , én viszont továbbra sem.

Aztán jött a válás , majd lakást eladni. Így indult a tavaly karácsony :) k**úrvafacca volt.


röviden ennyi.

35/f

2020. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%

#1

A nőknél mindig elérkezik az a kor amikor már szeretnének gyereket. Kinél előbb, kinél utóbb ld a mostani 50-hez közeli friss anyukákat. Csak fiatalon, naivan képzeljük azt, hogy dehogyis, soha, soha - hát dehogynem :)

2020. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

igen 2-es de az ember reménykedik.


Aztán jön a következő nő aki szintén ezt mondja majd...ő soha semmi pénzért soha soha soha, sőt van amelyik utálja gyűlöli a gyerekeket el sem tudja viselni őket....aztán telnek az évek.


Csak tudod az ember reménykedik.

2020. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szintén gyerek téma miatt. 3,5 évig voltunk együtt barátnőmkmel és már az elején mondtam neki hogy soha nem akarok gyereket de mégis velem maradt mert hogy "biztosan változik majd a véleményem". Hát 3 év után rájött hogy tényleg komolyan gondolom. Ez volt a fő ok, a másik meg hogy nem tudott engem elfogadni olyannak amilyen vagyok és az volt a baj hogy nem azt csináltam és úgy ahogyő azt elképzelte.


23F

2020. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2.5 év után azért, mert gyakorlatilag semmiben nem passzoltunk. Ő otthonülős volt, szeretett egyedül lenni, magányos hobbija voltak (olvasás, festés), utalt nyaralni, nem szerette a nagyobb társaságot. Én szociális vagyok, imádok utazni, kirándulni, igényem van a gyakori testi kontaktusra (ami alatt nem csak a szexet értem), szükségem van a tartalmas beszélgetésekre. Vele egy idő után kB csak egymás mellett laktunk.
2020. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelte, hogy szexuálisan fájdalmat okoz.

Semmibe vette a véleményemet.

Anyagilag kihasznált (bár ő keresett jobban akkoriban). 7Azt éreztette velem, hogy nélküle semmit se érek, amikor bebizonyítottam, hogy igen, akkor meg próbált elnyomni.

Azt mondta szeretne gyereket, éveken át, majd kiderült, hogy nem.

Igazából csomó dolgot megígért, amiből semmi sem lett.

Önző volt, mindennek úgy kellett lennie, ahogy ő mondta.

Hipochonder volt, aki hetente szívrohamot kapott többször (néha naponta 3x is), havonta diagnosztizált minimum 2x rákot magánál, agyvérzése is kb 2 hetente volt.

Ezek szépen, fokozatosan derültek ki, nem mutatta ki rögtön az igazi énjét. Egy kedves, céltudatos férfinak ismertem meg, majd kiderült, hogy valójában nem az.

2020. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam elég jó. Neki sem. Olyan vagyok ugyanis, mint amit #5 leírt, ezt pedig max. elviselni tudják rövid ideig, rossz szájízzel, de elégedettnek lenni vele, szeretni nyilván nem.
2020. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt. 30N
2020. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Őssze-vissza hazudozott, még az anyjáról is azt hazudta, hogy meghalt, és még sorolhatnám a meredekebbnél meredekebb hazugságait. teljesen megszűnt felé a bizalmam.

44F

2020. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült, hogy az alkalmi füvezés nála nem alkalmi volt. Heti szinten több spanglit is elszívott, és elég erősen elkezdett látszani rajta. Hazudott is róla, nyilván. Közben, ha ez nem lenne elég elkezdte a hülye hitgyülis dumákat, hogy most már ne szexeljünk házasságig. Nem, nem én voltam az első nő az életében, sőt, elég meredek sztorijai voltak, amiket elsőre nem néztem volna ki belőle. Elég hamar kiábrándultam. Soha nem volt még ekkora megkönnyebbülés egy szakítás számomra.
2020. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!