Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, mert szakítottam a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hónapot voltunk együtt, de másik városban laktunk, ezért csak hétvégente tudtunk találkozni. Nekem ez így nagyon rossz volt, alig beszéltünk, napokra eltűnt, összeköltözés még korai volt neki. Jeleztem neki, hogy ez nekem nem jó, 1-2 napig javulás, aztán ugyan az... Ráadásul már munkája sincs és nem is keres, hiába noszogattam, az anyjával él aki kiszolgálja... Szakítottam vele, elmondtam neki, hogy fontos nekem és nagyon szeretem, de ez így nem fog működni. De nem akarok rosszban elválni, így lesz a legjobb mindkettőnknek. Kifakadt, hogy nem igaz, hogy ő miért ennyire szerencsétlen a nőkkel, meg hogy ha tényleg szeretném, akkor nem adnám fel őt, és hogy többet látni sem akar, fogta magát és elviharzott, 5 perc múlva már egyedülálló volt a FB-on és minden képünket levette...

Nagyon rosszul érzem magam, mert sajnálom nagyon mint ember... Nem akartam fájdalmat okozni neki, de ez így nem volt jó és ő nem akart változtatni.

Normális hogy ezt érzem? Mit tudnék tenni hogy könnyebb legyen?


30N


2020. jún. 1. 22:01
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez talàn még normàlis, de a lelkisérültek pàtyolgatàsa màr egyàltalàn nem az.


Engedd el, vagy egy olyan érzésem, hogy fejben nem tartottatok ugyanott.

2020. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Normális. De mellette pocsék életed lett volna.
2020. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális mert szereted. De nagyon gyerekesen viselkedik, semmit nem hajlandó tenni a kapcsolatàért, aztán hőbörög és a másikat hibáztatja, ha szakítanak vele.

Valószínűleg az élet többi területén is ilyen botrányos a hozzáállása a dolgokhoz, ilyen ember mellett esélyed sem lenne a boldogságra.

2020. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj az ilyen pasastól.

Nem dolgozik. Élősködik az anyja nyakán.

Nyalogatja a sebeit.

Szakítasz vele.

Nem téged sirat, hanem saját magát sajnálja, hogy "akkor most mi lesz ővele".


Ne legyen lelkifurdalásod.

Egész életedben kínlódhatnál vele.

Önző semmirekellő.

2020. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És még nem érti, miért sikertelen a nőknél:'D Hát ilyen sz*rban épeszű ember nem maradna benne, azért. Hidd el, jol döntöttél.
2020. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mit sajnálsz benne? Mert levágta a brühühüt, hogy milyen szerencsètlen a nőkkel? Erről csak ő tehet. 30 èves vagy, felteszem ő is korodbeli. Ennek ellenère mamahotel, ami önmagában mèg nem gáz, de így, hogy tojik munkát keresni is, mert anyuci ott van úgy is ès kiszolgál, így már igenis felejtős, pláne ebben a korban. Nem beszèlve arról, hogy a kapcsolatotok sem ápolta, azt is fèlvállról vette. A szakítás meg fáj, ez van, ezellen nincs mit tenni, attól mèg vannak helyzetek amikor az a helyes döntès.

Jól döntöttèl, beszèltèl vele előtte, próbalkoztál, hogy változzon valami, de nem. Teljesen igazad van, hogy nem akartál benne ragadni valamiben, ami már az elejèn sem tud fejlődni.

2020. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól jártál a szakítással! Milyen férfi az aki nem teremti meg az anyagi biztonságot? Lusta féreg és az anyja kicsi fiacskaja lesz még 50 évesen is!
2020. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!