Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom, de nem tudom túltenni magam rajta. Nem akartunk szakítani, én bocsánatkéréshez szedtem össze magam, de ő megismert valaki mást. Szerettük egymást, és mégis ezt ez történt. Nem gondoltam sosem, hogy ez megtörténhet, hiszen annyit beszélgettünk ilyenről és sosem úgy jött le, hogy ő tud mást szeretni, vagy elképzelni a jövőt. Nagyon szeretem őt, és talán egy beszélgetés után, hogy mi miért történt még ki is békülnék vele, tudom, hogy nem jó ötlet. Mai napig várom, hogy meggondolja magát. 2 hónapja volt a szakítás. Hogyan lehet egy ilyen törést feldolgozni?

Nektek mi vált be?

25F 24N


ápr. 26. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd őt és ha megkeres ne menj bele semmibe. Ha visszajön, akkor azzal a másikkal nem jött neki össze...

Engem is nemrég dobott ki a férjem kisbabával együtt. Az eleje nagyon nehéz, de aki menni akkar, annak ajtót kell nyitni.

ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
81%

Elkövetted a legnagyobb hibát, bíztál benne. Az vén rókák már tudják, hogy sose bízz senkiben, adhatsz szeretetet, adhatsz dühöt, szerelmet, kifejezheted ezer féleképpen, de egyet sose feledj, minden szó, minden tett amit adsz egy embernek, az mindig csak átmeneti, az adott perc, egy szépsége, csakis kizárólag egy ember tud egyik percen Gandhi lenni, a másik percben pedig Hitler.

Tehát ezt szeritem tanuld meg és tartsd észben, hogy te, a másik ember szemébe mindig is egy átmeneti dolog leszel, mert jön egy másik és te már csak a múlt leszel a szemében, egy szép, vagy rossz emlék....és ennyi....te meg töprengsz, agyalsz, fáj, persze, hogy fáj....mert bíztál, sose bízz senkiben, mindig úgy szeress, hogy a következő pillanatban már csak egy emlék lehetsz.

Sok időbe telik megtanulni, de utána már nem lesznek ezek, mint ami most van veled, nem fogsz ennyire sérülni és nem fog ennyjre fájni.

ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel és türelemmel. El kell fogadni, hogy már nem kellesz.
ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még mindig úgy érzem, hogy Ő az igazi!
ápr. 26. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az "Igazi" ha képes volt megcsalni, lecserélni. Ne etesd már magad hülyeségekkel. 🫠
ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene belőle ábrándulnod.


Személy szerint nekem az segített, hogy fél év múlva felkerestem az exem.

Hát az a reakció, amit kaptam tőle... bizony beindította bennem a kiábrándulást, hogy mégis miért sírtam egy ilyen nő után.

ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te úgy érzed hogy ő az igaz - ő meg nem. Különben nem lépett volna félre / nem lett volna gyorsan ismét szerelmes másba. Engedd el, ennek a történetnek annyi, itt csak te vagy szerelmes a másik fél meg nem.
ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a lényeg lemaradt. Tűzz ki magad elê célokat, pl jogsi, vagy egy tanfolyam elvégzésey fogyás (ha kell), nekem rengeteget segít, hogy dolgozom valamiért. Gondold át, mi miért történt. Úgy le fogod tudni zárni.
ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te melyik fél vagy?

Nem lehet, hogy csak a megszokás mondatja veled azt, hogy a nagy Ő?

ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi.


Nem, nem a megszokás miatt gondolom így. Agyam is és a szívem is ő hozzá húz. Bárhogyan is próbálok a rossz tulajdonságaira gondolni, rossz dolgokra ami miatt nem ment, ezeket én mind átmeneti gondoknak gondoltam.

Mindig a szép és a jó jut eszembe róla. :/

ápr. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!